Pasākumi

TechChill 2021 piesaka vērienīgu virtuālo satelītpasākumu programmu

TechChill 2021 piesaka vērienīgu virtuālo satelītpasākumu programmu

TechChill 2021 piesaka vērienīgu virtuālo satelītpasākumu programmu

Aizvadītās nedēļas izskaņā aizsākas ikgadējais tehnoloģiju un jaunuzņēmumu nozares pasākums TechChill, kas pirmo reizi norisinās digitālā formātā, piedāvājot paplašinātu satura programmu. TechChill centrālā konference gaidāma 20. un 21. maijā, taču līdz tam divu piesātinātu nedēļu garumā ikviens dalībnieks ir aicināts apmeklēt kādu no vairāk nekā desmit virtuālajiem satelītpasākumiem, kas būs pieejami no jebkuras vietas pasaulē. 

Desmitajā jubilejas gadā kā TechChill centrālās tēmas tiek izvirzītas zaļās inovācijas, digitālā transformācija, zināšanas izaugsmei, kā arī Baltijas valstu loma globālās tehnoloģiju nozares attīstībā. Savukārt pasākumu sērijas satura virstēma šogad ir “Point of No Return” jeb vīzija par jauno dzīves realitāti un tās pavērtajām iespējām pēc-pandēmijas pasaulē. TechChill 2021 programma tika atklāta 7. maija pēcpusdienā ar “Baltic Tech Day” pasākumu, kas pievērsās Baltijas tehnoloģiju nozares ekosistēmai un nākotnes darba tendencēm un kura laikā ar pieredzes stāstiem un zināšanām dalījās reģiona vadošie investori, jaunuzņēmumu pārstāvji un biznesa jomas līderi.

Turpinājumā šonedēļ TechChill satelītpasākumu sēriju ieskandinās “Fifty Founders Bootcamp” meistarklases, kurās 50 daudzsološākie “Fifty Founders Battle” jaunuzņēmumu konkursa pusfinālisti no vairāk nekā 30 valstīm nozares ekspertu vadībā apgūs vērtīgas zināšanas, kas nepieciešamas savas biznesa idejas attīstīšanai un prezentēšanai plašākai publikai. Šī gada spēcīgākais jaunuzņēmums tiks apbalvots svinīgajā TechChill noslēguma pasākumā 21. maijā. Turklāt šogad pirmo reizi sindikāts, kurā apvienotas visas trīs Baltijas valstis un tādi investori kā LATBAN, ESTBAN, LITBAN + Cocoon ventures “Fifty Founders Battle” sacensību dalībniekiem nodrošinās 250 000 EUR lielu finansiālo atbalstu.

Īpaša uzmanība šoreiz tiks veltīta arī studentiem, piedāvājot tiem iespēju piedalīties “Student Academy by Raccoons” izaicinājumā, kas divu dienu laikā – 11. un 13. maijā – ļaus topošajiem tehnoloģiju jomas ekspertiem iepazīt dinamisko start-up pasauli un nākt klajā ar savām biznesa idejām. Tāpat 11. maijā pasākumu programmā paredzēta vieta arī “Investor Day by Practica” investoru tīklošanās aktivitātēm, ko dienu vēlāk papildinās “Angel Investor Training by AWS” virtuālais pasākums biznesa eņģeļiem un jaunajiem uzņēmējiem, kuri vēlas uzzināt ko vairāk par šo strauji augošo investīciju piesaistes modeli.

TechChill 2021 piesaka vērienīgu virtuālo satelītpasākumu programmu

Turpinot pirmās TechChill nedēļas aktivitātes, 14. maijā norisināsies “Community Round-up” tīklošanās tikšanās tehnoloģiju kopienas partneriem, kuri neformālā gaisotnē kopīgi apspriedīs nozares jaunākās tendences un tālākos attīstības virzienus. Bet jau nedēļas izskaņā, no 14. līdz 16. maijam, gaidāms “LMT IoT hakatons”, kas atklās lietu interneta risinājumu aizvien pieaugošo potenciālu mobilo sakaru tīklā. Tā ietvaros tehnoloģiju jomas entuziastiem būs iespēja gūt pieredzi lietu interneta pielietojuma atrašanā gan uzņēmumu darba efektivitātes celšanai un jaunu biznesa modeļu, kā arī sabiedrībai svarīgu risinājumu izstrādei, gan arī lietotāju pieredzes uzlabošanai un potenciālo klientu piesaistei, izmantojot LMT radīto lietu interneta vadības platformu.

Turpretī TechChill otrās nedēļas garumā satelītpasākumu programmu papildinās dažādas praktiskas meistarklases un diskusijas. Kā pirmā no tām otrdien, 18. maijā, tiks pieteikta “Fintech Talks by Twino” paneļdiskusija par finanšu tehnoloģiju nozari, kas šobrīd piedzīvo īpaši strauju izaugsmi. Būtiski, ka šis ir paredzēts kā viens no TechChill programmas pasākumiem, kam būs iespējams sekot līdzi bez maksas un iepriekšējas reģistrācijas. Bet 19. maijā ikvienam TechChill 2021 virtuālās biļetes īpašniekam visas dienas garumā būs iespēja piedalīties kādā no četrām meistarklasēm un gūt praktisku pieredzi, mācoties no nozares vadošajiem mentoriem, kuri pārstāv tādus pieredzes bagātus uzņēmumus kā TWINO, Printify, Google, Karma Ventures, It Cluster  un Oracle.

Un, visbeidzot, TechChill pasākumu sērijas izskaņā papildus neskaitāmām iedvesmojošām ekspertu prezentācijām 20. maijā digitālajā Pine platformā notiks arī apaļā galda diskusijas, kuru laikā dalībnieki dalīsies atziņās par dažādiem aktuāliem ar tehnoloģiju un jaunuzņēmumu nozari saistītiem notikumiem un nākotnes tendencēm un kam būs iespējams sekot līdzi līdz pat dienas beigām. Bet, lai nosvinētu Baltijā lielāko un šogad vienīgo šāda līmeņa nozares pasākumu, 21. maija vakarā TechChill visus apmeklētājus aicinās pievienoties oficiālajai “Party of no Return” noslēguma ballītei, kas jau ierasti ir neatņemama pasākumu programmas sastāvdaļa un šogad priecēs ar īpaši veidotu DJ mūzikas setu vienā no skaistākajām Latvijas dabas ainavām.

Ar pilnu TechChill 2021 pasākumu programmu iespējams iepazīties šeit.

TechChill 2021 partneri: Swedbank, Rīgas Dome, LMT, Printify, Twino, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra.

Draugi: Karma Ventures, Httpool, Practica Capital, Delfi, Dokobit, Embassy of the Kingdom of the Netherlands, Royal Norwegian Embassy, Latvian IT Cluster, Oracle, Google, Amazon Web Services, Eiropas Inovāciju padome un MVU izpildaģentūra, Aldaris, Jameson.

Par TechChill:

Laika gaitā izaugot no nelielas līdzīgi domājošu tehnoloģiju entuziastu kustības, TechChill mērķis ir sekmēt Baltijas jaunuzņēmumu kopienas sasniegumus un ik gadu pulcēt tūkstošiem apmeklētāju, tostarp perspektīvu jaunuzņēmumu pārstāvjus, inovatīvas korporācijas, dažādu biznesa jomu ekspertus, reģiona aktīvākos investorus un talantīgus tehnoloģiju nozares entuziastus. TechChill organizē bezpeļņas organizācija ar tādu pašu nosaukumu, kas visa gada garumā sniedz atbalstu Baltijas jaunuzņēmumu ekosistēmai un sekmē tās izaugsmi. Plašāka informācija: TechChill.co.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top