Visas ziņas

TechChill aicina ārvalstu jaunuzņēmumu talantus atklāt Latvijas tehnoloģiju nozares sniegtās iespējas

 

TechChill aicina ārvalstu jaunuzņēmumu talantus atklāt Latvijas tehnoloģiju nozares sniegtās iespējas

Turpinot 10. jubilejas sezonu, Baltijas reģiona vadošais tehnoloģiju un jaunuzņēmumu nozares pasākums TechChill ir izziņojis vienu no galvenajiem šī gada iesildošajiem notikumiem – Your Next Move: Spotlight on the Baltics informatīvo tiešsaistes pasākumu, kas norisināsies nākammēnes, 8. aprīlī. Tā mērķis ir piesaistīt jaunos tehnoloģiju nozares talantus no ārzemēm, un primāri no NVS reģiona valstīm, veicinot izpratni par vietējo jaunuzņēmumu ekosistēmu un pozicionējot Baltijas valstis un Latviju kā vilinošu lokāciju, kur veidot profesionālo karjeru vai aizsākt sadarbību ar kādu no nozares vadošajiem spēlētājiem.

Pēdējo gadu laikā Baltija ir kļuvusi par vienu no straujāk augošajiem Eiropas reģioniem ar spēcīgu tehnoloģiju ekosistēmu, ko veido virkne inovatīvu uzņēmumu. Sākot no agrīnās stadijas jaunuzņēmumiem līdz veiksmīgiem informācijas un komunikācijas tehnoloģiju uzņēmumiem – tie visi iegulda viedos talantos. Reģiona digitāli orientētā infrastruktūra, augstā dzīves kvalitāte, racionālās uzņēmējdarbības izmaksas un elastīgās valsts regulācijas kalpo par stabilu pamatu jaunuzņēmumu dibināšanai un profesionālai izaugsmei. Turklāt Latvijas uzņēmējdarbības vide nodrošina vienu no augstākajiem IKP pieauguma tempiem Eiropas Savienībā, kā arī piedāvā zemas operēšanas izmaksas, ērtu piekļuvi ES tirgum, labvēlīgu imigrācijas politiku, kā arī salīdzinoši ātru startup vīzas ieguvi.

Vēl pavisam nesen Latvija tika nosaukta par jaunuzņēmumiem draudzīgāko valsti Eiropā, kas ir atvērta gan vietējiem, gan ārvalstu talantiem. Tādējādi tiešsaistes karjeras izstāde Spotlight on the Baltics kalpos kā platforma, kurā Latvijas tehnoloģiju uzņēmumi demonstrēs profesionālās attīstības iespējas un kurā gan jau sevi pierādījušie, gan topošie speciālisti varēs iepazīt savus potenciālos darba devējus un partnerus arvien progresējošajā tehnoloģiju jomā. Digitālā transformācija ik gadu veicina izmaiņas darba tirgū, un īpaši kopš globālās pandēmijas strauji augoši Latvijas IT un tehnoloģiju uzņēmumi aizvien biežāk nodarbina speciālistus attālināti.

Pasākuma ietvaros divi no vadošajiem Latvijas tehnoloģiju nozares uzņēmumiem, finanšu investīciju platforma TWINO un digitālās drukas produktu ražotājs Printify, dalīsies pieredzē, veidojot multinacionālu nozares profesionāļu komandu. Ikviens interesents ir aicināts pievienoties Spotlight on the Baltics norisei tiešsaistē, lai atklātu vairāk nekā 16 000 vakances un uzzinātu vairāk par imigrācijas procedūrām, attālināta darba iespējām, valsts atbalsta iniciatīvām, nodokļu infrastruktūru un uzņēmuma reģistrēšanas procesu Latvijā. Dalībniekiem būs arī iespēja dienas gaitā tikties ar personāla atlases speciālistiem, saņemt individuālas konsultācijas par pārcelšanos, iedvesmoties no reāliem pieredzes stāstiem un uzzināt vairāk par klātienes un attālinātā darba iespējām, kas pieejamas ārpus ES mītošajiem nozares speciālistiem.

“Baltija ir kļuvusi par dinamiskāko finanšu tehnoloģiju centru Eiropā, kas pēdējos gados ir strauji audzis. Jo īpaši mēs varam redzēt, ka daudzi reģionālie fintech nozares līderi, tostarp TWINO, kurus piesaista lieliska infrastruktūra, salīdzinoši zemas ekspluatācijas izmaksas un augsti kvalificēts darbaspēks, ir izvēlējušies Latviju par galveno mītni savai darbībai. Mūsu nozare piedāvā lieliskus darba apstākļus, plašas attālināta darba iespējas, stabilitāti un drošību kopā ar vidi, kurā cilvēki var viegli dibināt jaunus kontaktus,” komentē uzņēmuma TWINO grupas izpilddirektore Anastasija Oļeiņika.

“Printify ir strauji augoša e-komercijas platforma ar desmitiem tūkstošu klientu visā pasaulē, un esam apņēmības pilni turpināt uzņēmuma izaugsmi arī 2021. gadā, izveidojot pasaules klases komandu ar talantīgākajiem un ambiciozākajiem nozares profesionāļiem. Ar mūsu attālinātā darba pieeju komandas biedri no ārvalstīm var izlemt, vai viņi vēlas pārcelties uz Rīgu, vai strādāt attālināti no jebkuras vietas pasaulē. Pašlaik mums ir vairāk nekā 100 atvērtas vakances produktu, inženierzinātņu, mārketinga, dizaina un citās nodaļās, un sagaidām, ka arī šogad mūsu komanda ievērojami paplašināsies,” piebilst Printify tehnoloģiju vadītājs Edgars Piečs.

Reģistrācijas anketa tiešsaistes pasākumam pieejama šeit.

TechChill aicina ārvalstu jaunuzņēmumu talantus atklāt Latvijas tehnoloģiju nozares sniegtās iespējas

Spotlight on the Baltics organizē vadošais Baltijas jaunuzņēmumu un tehnoloģiju pasākums TechChill sadarbībā ar pasākuma partneriem Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA), Printify un TWINO.

Par TechChill:

Laika gaitā izaugot no nelielas līdzīgi domājošu tehnoloģiju entuziastu kustības, TechChill mērķis ir sekmēt Baltijas jaunuzņēmumu kopienas sasniegumus un ik gadu pulcēt tūkstošiem apmeklētāju, tostarp perspektīvu jaunuzņēmumu pārstāvjus, inovatīvas korporācijas, dažādu biznesa jomu ekspertus, reģiona aktīvākos investorus un talantīgus tehnoloģiju nozares entuziastus. TechChill organizē bezpeļņas organizācija ar tādu pašu nosaukumu, kas visa gada garumā sniedz atbalstu Baltijas jaunuzņēmumu ekosistēmai un sekmē tās izaugsmi. 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top