Tehnoloģijas

Jaunie Tefal Xplorer roboti putekļu sūcēji

Jaunie Tefal Xplorer roboti putekļu sūcēji

Robots putekļu sūcējs Xplorer Serie S60 Animal care, Tefal

Kurš gan nav sapņojis par palīgu mājas darbos? Īpaši tādu, kas ar visu tiktu galā patstāvīgi. Mūsdienu tehnoloģijas ar katru dienu aizvien vairāk ļauj pietuvoties tai nākotnei, kurā mājas uzkopšana ir robotu pienākums, kamēr cilvēks tikai iestata vajadzīgos parametrus un velta laiku patīkamākām nodarbēm. Daži no šiem robotiem jau ir ar mums, un var droši apgalvot, ka viens no populārākajiem ir robots-putekļu sūcējs. Šodien tie strauji iekaro patērētāju sirdis, tāpēc daudzi zīmoli sacenšas savā starpā, piedāvājot labākus, gudrākus un modernākus risinājumus. Šajā rakstā aplūkosim jaunumus no Tefal, kuri ir iekarojuši arī mūsu sirdis.

Šis mazais draugs ir īsts atradums plašajā piedāvājumu klāstā. Explorer Serie 60 ir plānākais Tefal piedāvātais robots putekļu sūcējs, kura augstums ir vien 6 cm, kamēr diska platums sastāda 34 cm. Tā stilīgais, lakoniskais dizains lieliski iederēsies modernā interjērā un, pateicoties kompaktajiem izmēriem, tas bez piepūles palīdīs pat zem ļoti zemām mēbelēm. Serie 60 ir piemērots ne tikai cietām grīdas virsmām, bet arī mīkstiem segumiem, un tas ir aprīkots ar īpašu paklāju noteikšanas funkciju, tāpēc, nonākot uz paklāja, robots automātiski palielinās sūkšanas jaudu. Tas būs lieliski piemērots mājām, kurās mīt pūkainie draugi, tā kā tas bez piepūles tiek galā ar dzīvnieku spalvu savākšanu, pateicoties Animal Turbo birstei. Šī birste nodrošina ne vien efektīvu spalvu un pat matu savākšanu, bet arī vienkāršu apkopi, un komplektā iekļautais tīrīšanas piederums palīdz viegli nogriezt un noņemt uztītos matus. Savukārt Aqua Force sistēma ļauj mazgāt grīdas putekļu uzsūkšanas laikā, notīrot pat sīkākās putekļu un netīrumu daļiņas.

Explorer Serie 60 ir aprīkots ar īpaši gudru navigācijas sistēmu Smart Exploration 4.0 – žiroskopa tehnoloģija un infrasarkanie sensori ļauj precīzi aptvert visu māju un sastādīt metodiskus tīrīšanas maršrutus, pa kuriem pārvietoties, bet jaunākā “lidojuma laika” laterālā kameras tehnoloģija ļauj perfekti sekot maršrutam gar sienām. Iestrādātie amortizācijas sensori neļauj robotam nokrist lejā pa kāpnēm, tāpēc varat būt droši, ka tas netiks sabojāts, kamēr neesat mājās.

Jaunie Tefal Xplorer roboti putekļu sūcēji

Robots putekļu sūcējs Xplorer Serie 80 Total Care, Tefal

Pateicoties Tefal bezmaksas aplikācijai, jūs varat viegli vadīt robotu arī attālināti, kā arī sekot līdzi tā tehniskajam stāvoklim. Explorer Serie 60 darbojas 60-90 minūtes un pats aizbrauc uz dokstaciju, kad akumulators izlādējas. Jau pēc 4-5 stundām robots putekļu sūcējs atkal būs gatavs darbam.

Nevainojami tīrīšanas rezultāti un izcilas darbaspējas! Salīdzinājumā ar Serie 60, šis modelis ir krietni lielāks, tā augstums sastāda 9.7 cm, taču tam ir papildus priekšrocības.

Serie 80 roboti putekļu sūcēji ir aprīkoti ar sarežģītāko un gudrāko navigācijas sistēmu Smart Exploration 8.0, kas ļauj tiem orientēties telpā ar kameras un lāzera palīdzību un veidot telpu kartes. Lai noskanētu 100 m2 telpu, tam nepieciešamas vien 20 minūtes! Pēc tam robots sastāda precīzu karti ar istabu un mēbeļu atrašanās vietām un tad apdomā labāko maršrutu, lai nepalaistu garām nevienu centimetru. Ar Tefal aplikācijas palīdzību jums ir iespēja katrai telpai uzstādīt grīdas pārklājuma veidu un izveidot tīrīšanas grafiku, kā arī “uzbūvēt” virtuālās sienas, norobežojot vietas, kur robota darbība nav vēlama. Serie 80 ir iespējams ieprogrammēt, norādot, kur jāveic sauso un kur mitro tīrīšanu. Tā 0,7 litru putekļu tvertne ir pilnīgi pietiekama pat lielas mājas uzkopšanai.

Explorer Serie 80 darbības laiks ir līdz pat 120 minūtēm (eko režīmā), savukārt uzlādēšana prasa vien 3 stundas. Aprīkots ar EPA filtru tas būs lieliski piemērots ģimenēm ar bērniem un alerģijas slimniekiem.

Tefal vienmēr ir darījuši visu iespējamo, lai radītu jaunus veidus, kā padarīt ikdienas dzīvi vienkāršāku. Un viņi nav gatavi apstāties! Laika gaitā zīmols ir pierādījis savu uzticamību un ir spējis saglabāt augstus kvalitātes standartus. Un šodien viņi turpina pārsteigt ar inovatīviem un ļoti praktiskiem risinājumiem, kas lieliski iederas katrā mājā.

Apskatīt robotus putekļsūcējus varat šeit

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top