Pasākumi

Iegādājieties jau tagad biļeti uz Baltijas valstīs plānoto Tehnoloģijas konferenci un Nordic tehnoloģiju balvu pasniegšanas pasākumu

Iegādājieties jau tagad biļeti uz Baltijas valstīs plānoto Tehnoloģijas konferenci un Nordic tehnoloģiju balvu pasniegšanas pasākumu

“PICANTE Media” piedāvā iespēju apmeklēt Tehnoloģiju konferenci Tallinā un ikgada Baltijas un Ziemeļu tehnoloģiju balvu pasniegšanas pasākumu, kurā ir paredzēta Baltijas un Ziemeļu jauno tehnoloģiju uzņēmumu, jaunizveidoto uzņēmumu, izglītības jomas un valdības pārstāvju, kā arī daudzu citu nozīmīgu personu tikšanās.

Pasakumu norises vieta un laiks – 2020. gada 5. maijs Tallinā viesnīcā “Radisson Blu Hotel Olümpia”.

Ikgadējās Tehnoloģiju konferences mērķis ir Baltijas reģionā pasākuma ietvaros pulcēt pasaules klases ekspertus, dažādu tehnoloģiju sfēru, mākslīgā intelekta, blokķēdes, kiberdrošības jomas un valdības pārstāvjus. Konferencē tiks spriests par to, kā tiek īstenoti ar inovāciju saistīti jautājumi tehnoloģijas jomā, lai padarītu pasauli daudz labāku.

“MARE BALTICUM Gaming Summit” ietvaros pēdējo 2 gadu laikā mēs esam veiksmīgi izveidojuši mācību un sadarbības platformu Baltijas reģionā, un tagad plānojam paplašināt savu sfēru. Mūsu mērķis ir palīdzēt uzņēmumiem veidot sadarbību ar attiecīgajiem partneriem, lai turpinātu attīstīt savu piedāvājumu / produktu klāstu arvien pieaugošajā biznesa vidē Baltijas un Ziemeļvalstu reģionos. Finanšu un blokķēdes tehnoloģijai un vairākām citām nozarēm šobrīd ir daudz iespēju, kuras vēl nav pilnībā izpētītas un izmantotas ”, sacīja “PICANTE Media and Events” līdzdibinātājs un biznesa vadītājs Zoltans Tundiks.

Ņemot vērā to, ka konferencē galvenā uzmanība tiks pievērsta Baltijas un Ziemeļvalstu reģionam, organizatori par konferences vēstnieci ir izvēlējušies Jovitu Gabnieni (Ellex Valiunas Tiesvedības un izmeklēšanas grupas vadītāja).

Pieņemot ielūgumu, Jovita norādīja: “Picante komanda pēdējo gadu laikā ir demonstrējusi nevainojamu darba kvalitāti, organizējot specializēta satura konferences. Man ir tas gods uzņemties vēstnieces lomu Tehnoloģiju konferencē Tallinā. Baltija ir vadošais tehnoloģiju reģions, kurā ir milzīgs potenciāls gan jaunizveidotiem, gan augošiem uzņēmumiem. Par lieliska dialoga izveidošanu starp regulatoriem, uzņēmējiem un zinātniekiem liecina daudzi veiksmes stāsti. Es aicinu visus, kurus interesē tehnoloģiju joma un inovācija, apmeklēt šo pasākumu, lai uzzinātu par daudziem sasniegumiem tehnoloģiju jomā un apspriestu sadarbības iespējas. Tallina ir mājīga un viesmīlīga pilsēta. Īpaši pavasarī! ”

 • Konferences pagaidu darba kārtībā ir iekļautas šādas galvenās tēmas:
 • Mobilitāte tuvākajā nākotne
 • Modes un tehnoloģiju industrija – nākotnes veidošana
 • Privātums un kiberdrošība
 • Izglītība un tehnoloģija Baltijā (Erasmus +, e-apmācība)
 • Baltijas finanšu un tehnoloģijas nozare – visnovatoriskākais reģions Eiropas Savienībā
 • Laipni lūdzam kriptovalūtas nozares pasaulē – kāpēc Baltijas valstis atrodas blokķēdes tehnoloģijas jomas attīstības priekšgalā ES
 • Mākslīgais intelekts Ziemeļvalstu un Baltijas valstu reģionā – pašreizējais stāvoklis
 • Medicīnas un tehnoloģijas nozare Eiropā

Pasākuma galvenie runātāji būs – Vytautas Kubilius (“Google” vadītājs – Igaunijā, Latvijā, Lietuvā), Karim Coppola (“VISORE LAB” dibinātājs un radošais direktors), Mareks Kopanicky (Slovākijas Investīciju un tirdzniecības attīstības aģentūras konsultants), Jaka Repanšek (“Media and TECH” tiesību eksperts), Magith Noohukhan (“Braze” klientu piesaistes pārstāvis), “Shotl”, “Bolt”, “EasyMile” un citi pārstāvji. Tuvākajos mēnešos tiks atklāti arī citi konferences runātāji. Pasākuma organizatori sola, ka konferencei tiks nodrošināts ļoti kvalitatīvs saturs.

Papildus visām diskusiju un sadarbības iespējām organizatori arī rīkos gada balvu pasniegšanas ceremoniju, kuras mērķis ir apbalvot Baltijas un Ziemeļu valstu tehnoloģijas uzņēmumus par sasniegumiem reģionā. Baltijas tehnoloģiju (BTech Awards) un Ziemeļu valstu tehnoloģiju (NTech Awards) apbalvojumu kategorijas ir sekojošas:

 • Mākslīgais intelekts: labākā tehnoloģiskā inovācija
 • Mākslīgais intelekts: labākais jaunais uzņēmums
 • Mākslīgais intelekts: uzlecošā zvaigzne
 • Mākslīgais intelekts: Gada uzņēmums
 • Blokķēde: labākā tehnoloģiskā inovācija
 • Blokķēde: labākais jaunais uzņēmums
 • Blokķēde: uzlecošā zvaigzne
 • Blokķēde: Gada uzņēmums
 • Finanšu tehnoloģija: labākā tehnoloģiskā inovācija
 • Finanšu tehnoloģija: labākais jaunais uzņēmums
 • Finanšu tehnoloģija: uzlecošā zvaigzne
 •  Finanšu tehnoloģija: Gada uzņēmums

Jūs varat izvirzīt vienai no nominācijām arī savu uzņēmumu, apmeklējot pasākuma mājaslapu.

+125 delegātiem būs iespēja apmeklēt šo pasākumu ar izglītojošu programmu un sadarbības iespējām 1000 gadus vecajā, taču nu gana modernajā Igaunijas galvaspilsetā, Tallinā.

Pirmās biļetes par zemāku cenu ir pieejamas līdz 2020. gada janvāra beigām. Tiek piedāvātas īpašas atlaides  studentiem, pasniedzējiem un profesoriem, vienlaikus arī tiks nodrošinātas labas iespējas jaunizveidotiem uzņēmumiem un investoriem. Registrācija.

“PICANTE” ir nodrošinājusi izcilu sadarbības veidošanas un mācību iespēju ekosistēmu, liekot uzsvaru uz ērtību un komunikāciju.  Pēc konferences, kurā būs iespēja vērot pasaules klases ekspertu uzstāšanos, pēcpasākumā visi klātesošie varēs baudīt dzērienus un atpūsties, veidojot jaunus biznesa kontaktus šajā tikšanās reizē.

Sākot no 2020. gada tiks organizētas divas konfereces: pavasara konference, kas koncentrēsies uz Baltijas un Ziemeļvalstu reģionu, un rudens konference (2020. gada 2. oktobris – Prāga), kas koncentrēsies uz CAE reģionu.

Apmeklējiet oficiālo konferences mājaslapu un apskatiet programmu!

Foto un video no iepriekšējiem pasākumiem.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top