Mainings

Teksasā būvēs pasaulē lielāko maininga fermu

Teksasā būvēs pasaulē lielāko maininga fermu

Vācijas uzņēmums Northern Bitcoin vienojies par apvienošanos ar ASV kompānuju Whinstone US, kas Teksasā ceļ datu centru ar 1GW jaudu bitkoina ieguvei.

Darbi laukumā pie Rokdeilas sākās šajā mēnesī un tie paredzēti trīs posmos.  Paredzēts, ka pirmais no tiem tiks pabeigts 2020. gada I ceturksnī, un bitkoinu fermas jauda būs 300 MW.

Saskaņā ar plāniem – maksimālo jaudu 1 GW apmērā datu centrs sasniegs, kad būs pabeigts pēdējais posms nākamā gada beigās. Pēc būvniecības pabeigšanas objekts aizņems vairāk nekā 40 ha platību, kas ir ekvivalenti 57 futbola laukumiem.

Datu centrs būs lielākais Ziemeļamerikā. Bez bitkoinu maininga tā jaudas tiek plānots izmantot video un mākslīgā intelekta lietojumprogrammu renderingam.

Uzņēmumu apvienošanās darījumu plānots pabeigt 2020. gada sākumā. Daļa Whinstone menedžmenta pievienosies Northern Bitcoin vadībai.

Jāatzīmē, ka šis reģions ir populārs maineru vidū. Piemēram, Ķīnas maininga kompānija Bitmain pabeidza būvniecību un aktivizēja jaunu maininga fermu Teksasas Rokdeilā.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top