Mainings

Teksasas štata Fortvērtas pilsēta uzsāk bitkoina mainingu

Teksasas štata Fortvērtas pilsēta uzsāk bitkoina mainingu

Teksasas štata Fortvērta ir pirmā ASV pilsēta, kas pēc mēra Mettī Parkeres iniciatīvas sākusi iegūt bitkoinu, – vēsta CNBC. Trīs Bitmain Antminer S9 ierīču mini fermu izvietoja mērijas IT nodaļā.

Kriptovalūtu ieguvei nepieciešams daudz elektroenerģijas un tehniskais personāls.  Tāpēc – pēc mēra sacītā – projekts sācies, kā neliels pilotprojekts.

Parkere atzīmēja, ka būtiskus ienākumus tas neienesīs, bet spēs kompensēt patērētās elektroenerģijas izmaksas. Papildus digitālā aktīva iegūšanai pilsētas bilancē, bitkoina izmantošana  veicinās Fortvērtas atpazīstamību.

“Kas attiecas uz Fortvērtu – daudzi cilvēki nezina, kas mēs esam. Vēlamies šo ainu mainīt un domājam, ka tehniskās inovācijas – tostarp kriptovalūta – ir veids, kā to izdarīt”, – paziņoja Parkere.

Par projekta realizēšanas partneriem kļuva nozaru organizācija Texas Blockchain Council un maininga pūla operators Luxor Technologies. Pirmā uzdāvināja pilsētai trīs S9 – katru aptuveni 600 dolāru vērtībā.

Mēra amatu Parkere ieņem aptuveni gadu. Saskaņā ar viņas teikto – bitkoina ieguves ideju viņai rosināja sarunas ar pazīstamiem riska kapitāla investoriem. Viņi pastāstīja, ka 80% kapitāla aiziet tehnoloģijās, un kriptovalūtas tagad ir tā epicentrā.

“Mēs esam visātrāk augošā pilsēta valstī. Ziemeļteksasas un jo īpaši Fortvērtas apkārtnē ir liela rosība. Lai saglabātu šo enerģiju, sevi jāvirza dažādos veidos. Domājam, ka kriptovalūta ir milzīga mūsu nākamās ekonomikas daļa”, – teica mēre.

Pēc sešus mēnešus ilgušā maininga pilotprojekta Fortvērtā tiks pieņemts lēmums – vai ir vērts ieguldīt reālus līdzekļus fermas celtniecībā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top