Visas ziņas

Telegram publicējusi maka Grams Wallet lietošanas noteikumus

Telegram publicējusi maka Grams Wallet lietošanas noteikumus
Telegram publicējusi kriptovalūtu maka Grams Wallet lietošanas noteikumus.

Maks būs pieejams atsevišķā lietotnē un Telegram platformā. To varēs lietot tikai 18 gadu vecumu sasniegušas personas, ja tām to neaizliedz likums. Maks būs aizliegts arī personām, pret kurām ir vērstas sankcijas, vai kuras dzīvo valstī, kurai uzliktas sankcijas (netiek precizēts – par kādām sankcijām ir runa).

Maka piekļuves pazaudēšanas gadījumā administrācija nevarēs atjaunot kontu. Kompānija arī neapkopo personīgu un identifikācijai nepieciešamu informāciju: rezerves frāzes, paroles, atvērtās un slēgtās atslēgas.

Kompānija un tās darbinieki atbrīvot sevi no atbildības par jebkādiem lietotāja zaudējumiem, kas pārsniedz 10 $, kā arī par jebkādiem pazaudētiem tokeniem Gram un līdzekļiem citās valūtās.

Kompānija patur sev tiesības jebkurā laikā un jebkāda iemesla dēļ apturēt vai atslēgt lietotāja kontu.

Visas maka transakcijas tiks pārbaudītas un ierakstītas blokķēdē.

Operācijai TON var piemērot komisijas maksu, bet tās lielumu un veidu kompānija arī nekontrolē. Kompānija norāda, ka par nodokļu samaksu atbild lietotājs.

Noteikumos minēts, ka trešās personas varēs sniegt savus pakalpojumus un saturu, kas saistīts ar maku, bet Telegram neatbildēs par zaudējumiem un kaitējumu: kompānija brīdina, ka “blokķēdes TON izmantošana notiek uz savu galvu un risku”.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top