Tehnoloģijas

Ziņapmaiņas serviss Telegram strādā pie grupas videozvanu izveides

Ziņapmaiņas serviss Telegram paziņo par drošu grupas videozvanu sākšanu

Karantīnas laikā daudzi ir pārgājuši uz attālināto darbu, neviesojas pie radiem, draugiem, bet sazinās ar viņiem pa tālruni vai sociālajos tīklos. Tāpēc arī Telegram uzsāk grupas videozvanu projektu.

Kādi ir Telegram plāni?

Telegram izstrādātāji savā blogā informē, ka darbs pie grupas videozvaniem jau ir uzsākts, bet, kad tā tiks uzsākta – vēl gan nav zināms. Izstrādātāji uzsvaru liek uz zvanu drošību. Acīmredzot, tas ir akmentiņš lietotnes Zoom dārziņā,.

“ Izolācija visā pasaulē ir veicinājusi nepieciešamību pēc uzticamu videozvanu rīka. Videozvani 2020. gadā ir ļoti līdzīgi SMS rīkiem 2013. gadā: lietojumprogrammas ir vai nu drošas vai arī ērtas, taču tām nav abas īpašības vienlaikus. Mēs gribam to sakārtot, uzlabot un koncentrēties uz to, kā nodrošināt drošu grupas video zvanus 2020. gadā. ” , – informē Telegram.

Viņi arī raksta par panākumiem: koronavīrusa pandēmijas laikā Telegram kļuva par visvairāk lejupielādēto lietojumprogrammu sociālo mediju kategorijā vairāk nekā 20 valstīs. Gada laikā auditorija ir pieaugusi no 300 miljoniem lietotāju mēneša laikā, kas to izmanto  līdz 400 miljoniem. Katru dienu ziņapmaiņas servisā Messenger reģistrējas vismaz 1,5 miljoni jaunu lietotāju.

Avots: Telegram

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top