ICO

Telegram – vērienīgākais ICO

Krievijas kompānijas “Telegram” plānos ir līdz šim vērienīgākais ICO piedāvājums

Telegram ICO logoŠobrīd ziņojumapmaiņas pakalpojumu kompānijas “Telegram” plānos ir vērienīgākais ICO piedāvājums. Kompānijas dibinātājs Pāvels Durovs vēlas izveidot savu digitālo maksājumu platformu ar vairāku blokķēžu struktūru un sacensties ar Visa un Mastercard.

Digitālo tokenu piedāvājums un tā lielais apjoms

Krievijas kompānija “Telegram” plāno plašākai sabiedrībai piedāvāt savus radītos digitālos tokenus saskaņā ar esošo informāciju. “Telegram” īpašnieks P. Durovs gan pašlaik atturas no uzturēšanās Krievijā pēc drošības dienesta uzstājīgās prasības atšifrēt lietotāju komunikāciju viņa izveidotajā lietojumprogrammā Telegram, turklāt savu izveidoto sociālo tīklu VK.com šobrīd ir nodevis pārvaldībā biljonāram Ališeram Usmanovam.

Kompānija Telegram šomēnes plāno iegūt 850 miljonus ASV dolārus, pārdodot savus digitālos tokenus lielajiem investoriem un 1.15 biljonus ASV dolārus pēc ICO piedāvājuma laišanas klajā martā. Šo informāciju atklāja personas, kuras veica pārrunas ar kompāniju un lūdza palikt anonīmas. Ziņu apmaiņas pakalpojumu kompānija, kuras pakalpojumus izmanto arī kriptovalūtas tirgus,  plānoja iegūt 1.2 biljonus ASV dolāru lielus ieņēmumus, taču šobrīd tās mērķis ir vēl lielāki ieņēmumi.

Saskaņā ar Exante vadošā partnera Gregana Klumova teiktā, kurš nodarbojas ar kriptovalūtas tirdzniecību, pieprasījums pēc ICO piedāvājuma ir bijis ļoti liels un šobrīd jau ir plānota tā tālākpārdošana:

“Daži Rietumu fondi, kuru īpašumā jau ir ICO, plāno to tālākpārdošanu, jo ICO cena martā būs divreiz augstāka.”

Vadoties pēc investoru apgalvotā, Telegram var iegūt 850 miljonus  ASV dolāru lielus ieņēmumus privātajā pārdošanā. Šobrīd jaunākajā ziņojumā investori ir norādījuši, ka lietojumprogramma Telegram ir palielinājusi sākotnējo valūtas piedāvājuma cenu līdz  2 biljoniem ASV dolāru.

Vai ICO piedāvājums ir lielāks par Filecoin?

ICO piedāvājums parādījās janvārī un tā otrais aktivitātes periods ir plānots martā. Šī piedāvājuma dalībnieki – investori plāno slēgt vienkāršotu nākotnes tokenu līgumu, kas ļaus saņemt digitālos tokenus, kad tie parādīsies kriptovalūtas biržu sarakstos.

Vadošie Krievijas investori gan norāda, ka viņiem nav izdevies šobrīd iegūt Telegram priekšlaikus izdotos ICO vai arī ir saņēmuši tos mazākā apjomā, kā plānojuši.

Investori privātajā pārdošanā saņems digitālos tokenus ar vairāk nekā 50 procentu atlaidi no sākotnējās pārdošanas cenas un pēc tam, kad tokeni parādīsies biržu sarakstos, investoriem iegūtie tokeni būs jāuzglabā līdz 18 mēnešiem.

Nenoliedzami arī ICO ir sava negatīvā puse. Digitālo tokenu cenas šogad ir samazinājušās saistībā ar Krievijas valdības izdotajām regulām un pat tiešiem aizliegumiem. Sākot no 2018. gada 8. janvāra digitālo tokenu vērtības krišanās rezultātā globālajā tirgū ir zaudēti vairāk nekā 400 biljoni ASV dolāru. Pagājušajā gadā startapa darījumos ar ICO tika iegūti vairāk nekā  4 biljoni ASV dolāri un 275 miljoni ASV dolāri, pārdodot Filecoin.

Kompānija Telegram paredz, ka tās digitālie tokeni oficiāli parādīsies biržu sarakstos 2019. gada janvārī vai 2019. gada beigās. Ja tas nenotiks, kompānija sola vismaz tokenu privātās pārdošanas iespēju, kas nodrošinās ieguldījumu atmaksu.

Iespējams pat “parastais” pircējs (investors) nemaz netiks pie iespējas  ieguldīties šajā mega ICO.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top