Visas ziņas

TenX apstiprina blockchain jaunuzņēmuma dibinātāja saistību ar finanšu piramīdu Lyoness

TenX apstiprina blockchain jaunuzņēmuma dibinātāja saistību ar finanšu piramīdu Lyoness

Blockchain jaunuzņēmuma TenX pārstāvji apstiprinājuši iepriekš medijos publicēto informāciju par to, ka TenX dibinātājs Džulians Hosps bijis iesaistīts Austrijas finanšu piramīdas Lyoness darbībā.

TenX ziņojumā Reddit teikts, ka no 2011. līdz 2015. gadam Džulians Hosps bija Lyoness “dalībnieks”. Viņš kompānijā nodarbojās ar mārketingu, pārdošanu, vadīja lekcijas citiem kompānijas dalībniekiem. Tomēr 2015. gadā Hosps sarāva visas saiknes ar Lyoness.

Iepriekš rakstījām,  ka pirms projekta TenX ICO rīkošanas Hosps centās dzēst visus publiskos datus, kas saista viņu ar Lyoness. Taču saskaņā ar TenX publikāciju – Džulians Hosps nekad nav slēpis, ka bijis saistīts ar Lyoness, un pat rakstījis par to savā grāmatā “25 stāsti, kurus es stāstīšu sev jaunībā” (2015. gads).

“Mēs arī vēlētos precizēt, ka stāstiem un Džuliana iepriekšējiem kontaktiem ar Lyoness nav nekāda sakara ar TenX – un TenX nekad nav bijis saistīts ar Lyoness”, – teikts publikācijā.

Atgādinām – saskaņā ar izdevuma Breaker datiem – Šveices Augstākā tiesa, Austrijas Civiltiesa un Norvēģijas Azartspēļu uzraudzības padome atzinusi Lyoness par nelikumīgu krāpniecisku shēmu.  Par Hospa saistību ar projektu kļuva zināms, pateicoties “mācību” video, kurā it kā dzirdama viņa balss.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top