Visas ziņas

Mediji: TenX dibinātājs saistīts ar liela mēroga finanšu piramīdas darbību

TenX dibinātājs saistīts ar liela mēroga finanšu piramīdas darbību

Singapūras blockchain jaunuzņēmuma TenX dibinātājs Džulians Hosps, iespējams, bijis saistīts ar Austrijas finanšu piramīdas Lyoness darbību. Par to ziņo Breaker, atsaucoties uz Lyoness “mācību” video, kurā it kā dzirdama Hospa balss.

Atzīmēsim, ka video materiālā tiek demonstrēts Hospa personīgais logotips, kas it kā bijis iesaistīts piramīdā jau no 2011. gada. Izdevums raksta, ka Šveices Augstākā tiesa, Austrijas Civiltiesa un Norvēģijas Azartspēļu uzraudzības padome atzinusi Lyoness par nelikumīgu krāpniecisku shēmu – tā tomēr joprojām darbojas citās valstīs zem zīmoliem Cashback World, myWorld un Lyconet.
Austrijas televīzijas kanāls ORF jau pirms sešiem gadiem publicēja izmeklēšanas materiālus par Lyoness darbību. Ar to var iepazīties, izmantojot saiti [pieejami subtitri angļu valodā].
Kā ziņoja The Financial Telegram, pirms projekta tenX ICO rīkošanas Hosps mēģināja dzēst visus publiskos datus, kas saista viņu ar Lyoness.
Pats tokensale notika 2017. gada jūnijā, kad projektam izdevās savākt 245 000 ETH vai gandrīz 80 milj. $ saskaņā ar kursu kampaņas rīkošanas brīdī, tomēr solītais produkts – debetkarte norēķiniem ar kriptovalūtām – nefunkcionē kopš brīža, kad Visa atteicās apkalpot attiecīgos maksājumus ASV nerezidentiem.

Projekta ceļa kartē tika apgalvots, ka 2018. gadā tīkls TenX sasniegs transakciju apjomu 1 mljrd. $ apmērā, bet 2019. gadā – 20 mljrd. $. Turklāt whitepaper tika teikts, ka tokenu PAY turētāji katru mēnesi saņems 0,5% no visiem maksājumiem platformā.
Šobrīd tokens PAY zaudējis 95% savas cenas.

Avots: forklog.com

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top