Mainings

TeraWulf 2,2 reizes palielina bitkoinu ieguvi un dubultos savu maineru parku

Terawulf mainings

Bitkoina tirgus “lāču” fāzes fonā ASV maininga kompānija TeraWulf izvēlējusies palielināt savu kriptovalūtu maininga jaudu. 2022. gada IV ceturksnī kompānija ieguva 2,2 reizes vairāk bitkoinu nekā III ceturksnī, proti – 378 BTC.

Uz šo brīdi TeraWulf iekārtu parks ir 18 tūkstošu maineru apmērā ar vairāk nekā 2 Eh/s jaudu. Kompānija plāno īsā laikā dubultot savu strādājošo maininga iekārtu skaitu: līdz aprīlim plānots palaist ierindā vēl papildu 15 tūkstošus maineru, bet pēc tam – līdz gada beigām – sākt ekspluatēt vēl 3 tūkstošus maineru. Šīs iekārtas piegādās Ķīnas kompānija Bitmain Technologies Limited. Turklāt kompānija ir vienojusies par vēl 31 000 maineru iegādi atklātā tirgū.

TeraWulf patērētā enerģija par 91% tiek ģenerēta no atjaunojamiem avotiem un divās ASV ražotnēs 1 kWh patērētās enerģijas vidējās izmaksas ir 3,5  centi.

Sakarā ar aukstā laika iestāšanos 2022. gada decembrī – bitkoinu ieguves vidējā pašizmaksa pieauga gandrīz divreiz, salīdzinot ar novembri, līdz 12,984 tūkstošiem dolāru pret 6,151 tūkstoti dolāru.

9. janvārī, kad parādījās TeraWulf operāciju rezultāti, kompānijas akcijas Nasdaq sadārdzinājās par 2,45%. Investoru optimisms par šīs tehnoloģiju kompānijas akcijām bija vērā ņemams, ņemot vērā, ka Nasdaq Comp kopējais indekss todien samazinājās, zaudējot 0,76%.

Avots: Seekingalpha

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top