Visas ziņas

Sākta termopastas Arctic MX-5 tirdzniecība

Jauna Arctic MX5 termopasta
Kompānija Arctic, kas pazīstama kā datoru dzesēšanas sistēmu ražotājs, ir prezentējusi termopastu MX-5. Pēc ražotāja teiktā – šai termopastai raksturīga augsta efektivitāte un tā var garantēt drošu siltuma novadīšanu ilgākā laika periodā.

Tāpat kā visas Arctic termopastas – MX-5 nesatur metāla daļiņas. Tādējādi tiek izslēgta īssavienojuma iespēja, ja termopasta nokļūst uz kontaktiem.
Zemā viskozitāte vienkāršo vienmērīgas MX-5 kārtas uzklāšanu uz visas procesora sadales vāciņa virsmas. Bet pateicoties kontakta spiedienam no radiatora puses, termopastas plēve sanāk ļoti plāna. Kombinācijā ar augstu siltumvadītspēju tas rada ļoti zemu termisko pretestību, kas veicina labu dzesēšanu, no kuras ir atkarīgs procesora kalpošanas laiks un veiktspēja.  Ražotājs nenorāda siltumvadītspējas koeficientu.

Kā pildviela MX-5 tiek izmantotas oglekļa mikrodaļiņas, kas aizpilda nelielus virsmu defektus, uzlabojot siltuma pārnesi no mikroshēmas uz radiatoru. Termopasta ir piemērota lietošanai visos procesoros un grafiskajos procesoros. MX-5 ieteicama arī mikroshēmās ar augstu siltuma izdalīšanu un spēka pusvadītāju ierīcēm.

Pasta pieejama 2 līdz 50 g iepakojumā, ar lāpstiņu vai bez tās. Cenas sākot no 5,89 dolāriem.

Avots: Techpowerup

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top