Tehnoloģijas

Sadusmotie Terra investori meklē projekta veidotāju Do Kvonu

Terra USD

Sadusmotie investori, kuri cietuši lielus zaudējumus pēc krasās TerraUSD piesaistes atcelšanas, interesējas – kur atrodas Terraform Labs ģenerāldirektors Do Kvons, un aicina viņu arestēt.

Šonedēļ kriptovalūtu ekosistēma Terra iegrima haosā, kad tās algoritmiskais stablecoin TerraUSD (UST) atrāvās no ASV dolāra kursa. Savukārt tas izraisīja stablecoin un ar to saistītā tokena Luna cenas krišanos.

Parasti Twitter aktīvais Kvons ir pārtraucis publikācijas. Viņa pēdējais ieraksts bija paziņojums, kurā viņš pārliecināja investorus par to, ka Terra nekur nepazudīs un tās formas atgūšana būs “aizraujošs skats”.

Kvons ir arī izņemts no runātāju saraksta konferencē Floridā par tēmu “Stablecoin! KriptoKiller lietotne” – tā kā arī šajā gadījumā kripto entuziasti nevarēs saņemt atbildes uz saviem jautājumiem.

Kvona pēdējā zināmā atrašanās vieta bija Singapūra, kur atrodas Terraform Labs un Luna Foundation Guard galvenie biroji. Tiek ziņots, ka tur viņš nav parādījies vairākas dienas.

Kvona ģimene pašreiz atrodas viņa dzimtajā Dienvidkorejā. Pagājušajā mēnesī viņa sievai piedzima pirmais bērniņš – meita vārdā Luna, kuru nosauca par godu tēva “izcilajam izgudrojumam”.

Piektdien Dienvidkorejas ziņu aģentūra Money Today vēstīja, ka viņa sieva vērsusies pēc palīdzības policijā, jo viņu dzīvojamā kompleksā Seulā iekļuvis nepazīstams vīrietis. Viņš pieklauvējis pie viņu durvīm un interesejies vai Kvons ir mājās.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top