Mainings

Testa mainings ar savu datoru

Tātad, ja ejam pēc pirmā varianta – testa nolūkā

Testiem izmantosim viss vienkāršāko viedu, kā pieslēgties mainingam jau ar savu datoru. Datoram jābūt ar jaudīgu videokarti un tā, lai barošanas bloks pavilktu slodzi piek kuras tiks mainots.

1. Mums ir nepieciešams sava adrese, uz kuru tiks pārskaitītī, jūsu samainotie bitkoni. Reģistrējamies biržā, teiksim poloniex.com un pēc reģistrācijas beigām dodamies uz sadaļu “Balances”, tālāk “”Deposits & Withdrawals”.

*Šobrīd reģistrācija top biržās var ieilgt, jo biržas netiek galā ar jauno klientu pieplūdumu, tāpēc, kā alternatīvu bitcoin maciņa adreses iegūšanu var izvēlēties reģistrēties nicehash.com. Ja reģistrējamies nicehash, tad varam izlaist biržas reģistrāciju un turpinām ar otro punktu.

Būs redzamas daudz valūtas, bet mēs izvēlamies Bitcoinu (BTC) un turpat sadaļu “Deposit”. Tas būs jūsu unikālais bitkoina maciņš poloniex biržā, uz kuru tiks pārskaitīta samainotā nauda.

2.Dodamies uz saitu nicehash.com, tālāk “For Sallers”, tālāk “CPU or GPU”, tālāk “Download”, tālāk izvēlamies, kāda karte jums ir – AMD vai NVIDIA un lejupielādējam jaunāko softu.

Palaižam NiceHashMiner.exe un pabeidzam instalizāciju un sekojam visām tālākām norādēm. Datoram jābūt ir uz 64 bitiem. Tas ir bez variantiem. Gandrīz jau esam gatavi savam pirmajam startam. Tagad jums ir  atlicis vien ievadīt savu bitkoina maciņa nummuru, kuru ieguvām biržā. Nākošais solis palaižam “Benchmark”un tālāk sistēma lēnītēm pati nokonfigurēsies.

Tas arī būtu viss. Spiežam starta pogu un izbaudām maininga drudža priekus. Nicehash var arī izmantot mainingam jūsu datora procesoru bet parasti no tā lielas jēgas nav, dators tiek ļoti noslogots un atdeve no tā ir minumāla. Mainota tiks valūta, kura tajā brīdī būs izdevīgāka, bet samaksāts, jums tiks tikai un vienīgi bitkoinos

Iegūtie līdzekļi parasti tiek izmaksāti vienu reizi dienā uz Nicehash maciņu bet ja esat ielicis citu maciņu teiksim no biržas, tad izmaksa jāgaida vismaz mēnesi. Tātad protams ērtāk ievadīt Nicehash maciņu un tālāk no viņa viss vieglāk un arī bez procentiem ir pārskaitīt uz saitu coinbase.com

Vel piemirsu par to, ka ja Nichash sistēma pārbaudot jūsu datoru neatrod ne karti, ne procesoru, tad nav jēgas cīnīties, dators nav derīgs mainingam.

Nopirkt gatavu maininga rigu

 

2 Comments

2 Comments

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top