Tehnoloģijas

Tet un Citrus Solutions turpina strādāt ar ISO 27001 sertifikātu informācijas drošības pārvaldības jomā

Tet un Citrus Solutions turpina strādāt ar ISO 27001 sertifikātu informācijas drošības pārvaldības jomā

SIA Tet pagarinājis un tā meitas uzņēmumi SIA Citrus Solutions un Citrus Solutions GmbH ir saņēmuši starptautiski atzīto informācijas drošības vadības sistēmu sertifikātu ISO 27001. Tas apliecina uzņēmumu spēju datus saglabāt un pārvaldīt visaugstākajā drošības līmenī.

ISO 27001 ir starptautisks informācijas drošības vadības sistēmas standarts, kas apliecina, ka uzņēmumā darbojas stabila informācijas drošības pārvaldības sistēma, kas ļauj identificēt informācijas drošības riskus un nodrošināt nepieciešamos pasākumus to novēršanai un ietekmes mazināšanai nākotnē. Šis sertifikāts ļauj visām iesaistītajām pusēm – piemēram, uzņēmumam, klientiem, regulatoriem – būt pārliecinātiem, ka dati tiek glabāti droši, kā arī norāda uz to, ka uzņēmums ir konkurētspējīgāks, salīdzinot ar citiem uzņēmumiem bez šāda sertifikāta.

Jāatzīmē, ka SIA Tet un SIA Citrus Solutions jau strādā ar izsniegtu industriālo drošības sertifikātu, kas apliecina uzņēmuma tiesības savas komerciālās darbības jomās veikt darbu valsts noslēpumu, starptautisko organizāciju vai ārvalstu institūciju klasificētu informāciju. Tāpat tas ir garants par uzņēmuma spēju nodrošināt šādas informācijas aizsardzību. Sertifikācija atbilstoši ISO 27001 prasībām ir vēl viens apliecinājums uzņēmuma spējai nodrošināt tā rīcībā esošās informācijas drošību.

Uzņēmumi saņēmuši ISO 27001 sertifikātus dažādās jomās. SIA Tet ir pagarinājis un turpina strādāt ar sertifikātu, kas tā lietotājam garantē drošu korporatīvo klientu apkalpošanu (ietverot tīklu vadības centra un zvanu centra pakalpojumus, telekomunikāciju informācijas tehnoloģiju risinājumus) un darbu datu centru jomā. SIA Citrus Solutions saņēmis sertifikātu, kas norāda par drošību ēku inženiersistēmu projektēšanā, projektu un būvdarbu vadībā, būvdarbu, iekšējo un ārējo inženiersistēmu izbūvē, sistēmu un iekārtu montāžā un uzturēšanā. Savukārt Citrus Solutions GmbH – telekomunikāciju un ēku inženiersistēmu būvniecībā.

Par Tet

Tet ir viens no lielākajiem tehnoloģiju uzņēmumiem Baltijā, kas rada inovācijas gan mājām, gan darbam, un to veido 1700 darbinieku liela komanda. Uzņēmums piedāvā uzticamus un kvalitatīvus TV, interneta, elektrības un e-komercijas pakalpojumus, kā arī integrētos IT&T risinājumus uzņēmumiem gan Latvijā, gan eksporta tirgos. Tet rada modernākos tehnoloģiskos risinājumus IT drošības jomā, attīsta OTT-servisus un ražo savu TV saturu. Tet grupā ietilpst arī meitasuzņēmumi Citrus Solutions, Telia Latvija, Helio Media un Baltijas Datoru akadēmija. Vairāk: https://www.tet.lv/par-mums

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top