Mainings

Tether ieguldīs 150 miljonus USD Bitcoin maininga uzņēmumā Bitdeer

Tether iegulda līdz pat 150 miljoniem dolāru kriptovalūtas maininga uzņēmumā Bitdeer

Tether gatavojas paplašināt savu darbību arī kriptovalūtas ieguves nozarē.

Kompānija Tether, kura izstrādājusi pasaulē populārāko stabilo monētu Tether (USDT), uzsāk investēt Bitcoin mainingā. Atgādinām, ka iepriekš, aprīlī, Tether paziņoja, ka plāno aktīvi iesaistīties kriptovalūtu ieguves jomā un ka tas ir viens no stratēģiskajiem uzņēmuma attīstības veidiem. Runa ir par investīcijām, iegādājoties Singapūras ieguves uzņēmuma Bitdeer, ko 2018. gadā dibināja bijušais Bitmain vadītājs Džihans Vū (Jihan Wu), akcijas, t. i., uzņēmējdarbības daļu.

Saskaņā ar 31. maija līgumu akcijās tiek ieguldīti 100 miljoni ASV dolāru ar iespēju iegādāties vēl 50 miljonus ASV dolāru vērtspapīros. Bitdeer plāno izmantot no Tether saņemto finansējumu, lai investētu datu centros un izstrādātu jaunas Bitcoin ieguves iekārtas.

Bitdeer: “Ar Tether atbalstu mēs varam paātrināt uzņēmuma izaugsmi un turpināt vadīt ilgtspējīgu un efektīvu BTC ieguvi. Šī partnerība iezīmē ievērojamu pagrieziena punktu, un mēs esam apņēmušies sadarboties ar Tether, lai sasniegtu abpusējus panākumus.”

Bitdeer vērtspapīri ir kotēti NASDAQ Ņujorkas biržā. Bitdeer ir Bitcoin ieguves datu centri ASV, Norvēģijā un Butānas Karalistē.

Avots: Bitdeer

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top