Visas ziņas

Tether ieviesīs stablecoin USDT jauno versiju Tron blokķēdē

Kompānija Tether gatavojas savu stablecoin izlaidei uz Tron blokķēdes bāzes.

4.martā kompānija Tether paziņoja, ka sadarbojas ar Tron Foundation, lai laistu klajā standarta TRC-20 tokenus, kas būs arī USDT ar piesaisti ASV dolāram. Jāatzīmē, ka standarts TRC-20 tiek izmantots arī Tron bloķēdē un tas ir saderīgs ar Ethereum standartu ERC-20.

Tether saka, ka tas ļaus lietotājiem vieglāk īstenot operācijas ar decentralizētām lietotnēm (dapp) un Tron protokoliem. Kompānija arī cer, ka stablecoin opcija ļaus uzlabot Tron tīkla decentralizāciju un likviditāti, padarot to pieejamāku institucionālajiem investoriem.

Tether izpilddirektors (CEO) Žans Luī van der Velde augstu novērtējis šo partnerību, paziņojot:

“Tāda integrācija akcentē mūsu apņemšanos turpināt kriptovalūtu inovāciju attīstību, jo mēs cenšamies paredzēt kripto kopienas vajadzības un pieprasījumu”.

Sagaidāms, ka USDT jaunā versija parādīsies nākamajā ceturksnī. Pagaidām tā ir pasaulē pati populārākā stabilā monēta, kas ietilpst arī kriptovalūtu Top 10. Tomēr kopienai bieži radās šaubas saistībā ar to, vai ASV dolāri atbalsta tokenu attiecībā 1:1.

Lai gan kompānija sen solījusi veikt neatkarīgu savu dolāru rezervju auditu – tā joprojām nav to izdarījusi.

Bahamu Salu banka Deltec Bank & Trust, kas apkalpo Tether, iepriekš publicēja vēstuli, kas apstiprina, ka 2018. gada janvārī kompānijai bija 1,8 mljrd. $, bet šī posta sagatavošanas brīdī apgrozībā bija 2 022 657 817 USDT (saskaņā ar CoinMarketCap datiem).

Tron pārstāvji pauduši arī pārliecību par to, ka tokeni USDT patiešām ir piestiprināti dolāru rezervēm.

Tron izpilddirektors (CEO) Džastins Sans paziņojis, ka sadarbība ar Tether tokenu USDT izlaidē “radīs neticamu stabilitāti un pārliecinātību lietotājiem”.

Saskaņā ar viņa teikto – lietotāji varēs “viegli pārvērst skaidrā naudā savus tokenus pret dolāriem”.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top