Visas ziņas

Vai tetovēšana attālināti nākotnē tā būs ierasta lieta? (Video)

Attālināt tetovēšana
Mobilo sakaru operators “T-Mobile” izveidoja neparastu reklāmu: 5G tīkla popularizēšanas ietvaros uzņēmums veica tetovēšanu attālināti.

Robota roku attālināti vadīja tetovēšanas speciālists 5G tīklā. Meistars uz maketa veica tetovējumu, bet robots šīs darbības atkārtoja. Tetovēšanas speciālista un robota kustības bija gandrīz sinhronas, un robota kustību precizitāte bija ļoti augsta, taču ne ideāla: līnijas uz ādas bija izliektas, taču, iespējams, arī klients pakustējās tetovēšanas laikā.

Jaunās tehnoloģijas izcilību tomēr var apšaubīt, jo dažas tetovēšanas darbības var veikt tikai pats meistars, kuras robots nespēj. Tā piemēram, tetovēšanas speciālistam ir jāuzrauga lai pigments zem ādas vienmērīgi izlīdzinātos. Viņam ir arī jāpielāgo adatas iespiešanās dziļums, lai ādā neizveidotos iegriezumi.

Lai gan makets no mākslīgās ādas daudz neatšķiras no cilvēka ādas, tas tomēr stiepjas, taču katram cilvēkam ir savas ādas īpatnības, kurām ir nepieciešama noteikta pieeja.

Reklāmas lieliska, taču jaunajai tetovēšanas tehnoloģijai pastāv daudz problemātisku nianšu, tāpēc tuvākajā nākotnē attālināta tetovēšana noteikti netiks piedāvāta. Varbūt ļoti dārgās studijās šādu tetovēšanas robotu varēs izmantot demonstrēšanas nolūkos, taču ne darbam ar klientiem. Labi tetovēšanas speciālisti, kuriem ir svarīgi veikt darbu kvalitatīvi, noteikti šo tetovēšanas metodi neizmantos.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top