Visas ziņas

Kompānijas Thompson & Stein vecākais partneris Arturs Kučmovskis konferencē runās par kriptovalūtas maiņas platformu AML un KYC politiku

Kompānijas Thompson & Stein vecākais partneris Arturs Kučmovskis

22. martā Blockchain & Bitcoin konferencē Prāgā tiks apspriesti AML & KYC politikas standarti kriptovalūtas platformām. Kompānijas Thompson & Stein vecākais partneris Arturs Kučovskis konferencē uzstāsies ar prezentāciju „AML un KYC labākā prakse ICO un kriptovalūtas maiņas platformām.”

Arturs Kučmovskis ir kvalificēts jurists ar daudzu gadu pieredzi šajā jomā. Pašlaik viņš ir vecākais partneris starptautiskajā advokātu birojā Thompson & Stein.

Konferences runātājs piedāvā juridiskās konsultācijas uzņēmumiem, kuri savā praksē ir integrējuši blokķēdes tehnoloģiju un darbojas ar kriptovalūtu. Viņš palīdz dažādiem uzņēmumiem saņemt licences kriptovalūtas maiņas platformu un digitālo maku lietošanai.

Bez tam konferences runātājs specializējas konsultācijās par nodokļiem. Viņš palīdz uzņēmumiem labāk izprast transakciju nodokļus un starptautisko nodokļu plānošanu.

Konferencē uzziniet vairāk par AML un KYC praksi no eksperta!

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top