Tehnoloģijas

Tiesa atļauj atklāt Sema Bankmena-Frīda galvotāju identitāti

Tiesa atļauj atklāt Sema Bankmena-Frīda galvotāju identitāti

Tiesnesis Luiss Kaplans (Lewis Kaplan) apmierināja astoņu mediju petīciju, kas pieprasīja atklāt to divu personu vārdus, kuras par bijušo bankrotējušās kripto biržas FTX vadītāju Semu Benkmenu Fridu iemaksāja 250 miljonu dolāru lielu drošības naudu.

Tiesnesis apsūdzētā advokātiem atļāva apstrīdēt lēmumu līdz 7. februārim, tāpēc galvotāju vārdu atklāšana vēl nav garantēta. Pēc Luisa Kaplana teiktā – juristi, visticamāk, iesniegs apelāciju, un, iespējams, termiņš tiks pagarināts līdz 14. februārim.

Mediji, kas vērsās ar petīciju: Financial Times, Bloomberg, Reuters, CNBC, Associated Press, Washington Post, Insider un Dow Jones. To redakcijās uzskata, ka sabiedrībai ir tiesības zināt vārdus, kuri atbalsta bijušo FTX vadītāju. Turklāt visiem ir zināmi biznesmeņa sakari ar finanšu industrijas līderiem, investoriem un miljardieriem no Silīcija ielejas.

Sema Benkmena Frida juristi no kompānijas Davis Wright Tremaine uzskata, ka galvotāju vārdu atklāšana pārkāpj viņu tiesības uz privātās dzīves neaizskaramību un drošību. Advokāti atsaucas uz faktu, ka pēc skandāla ar FTX Benkmena Frida vecāki ir saņēmuši draudus.

Pēc tiesneša sacītā – viņš par to nešaubās, tomēr joprojām nav saņēmis draudu lietiskos pierādījumus. Turklāt Luiss Kaplans paziņoja, ka galvotāju vārdu atklāšana vēl nenozīmē, ka viņi saskarsies ar līdzīgiem draudiem.

Avots: Theblock

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top