Bitcoin Cash

Tīkls Bitcoin Cash bija iestrēdzis gandrīz uz sešām stundām

Tīkls Bitcoin Cash bija iestrēdzis gandrīz uz sešām stundām

Tīkls Bitcoin Cash (BCH) “uzkāries” uz vairākām stundām, atgriežoties ap plkst. 10.00 ceturtdien, 30. janvārī. “Maininga anomālija” notikusi pēc bloka 620025 – bloka nākamā numura 620026 atrašana aizņēma gandrīz sešas stundas.

Lēnie bloki Proof-of-Work nav nekas ārkārtējs (tā reizēm notiek arī bitkoina tīklā, lai gan ne ar tik lielu kavēšanos), taču šis incidents arī parādīja samērā zemo transakciju skaitu tīklā Bitcoin Cash.

Pazīstamais treideris un bitkoina piekritējs WhalePanda šo notikumu komentējis šādi:
BCH ir tik maz transakciju, ka pēc 5,5 stundām bez bloka tas vienalga aizņem tikai 2,3 MB. Jā, un 5,5 stundu laikā kafija noteikti atdzisīs.

Tīkls Bitcoin Cash veic aptuveni 50 000 transakciju dienā – tas ir apmēram sešas reizes mazāk, salīdzinot ar bitkoinu. Izņemot īpašus testus un mēģinājumus atrast lielus blokus, altkoina faktiskā izmantošana joprojām ir zema.

Ar savu ironisko piezīmi par kafijas atdzišanu WhalePanda deva mājienu uz pazīstamā Bitcoin Cash atbalstītāja Rodžera Vera iecienīto argumentu, kurš šo Bitcoin Cash pozicionē kā labāku līdzekli ikdienas maksājumu veikšanai, salīdzinot ar “dārgo” un “lēno” bitkoinu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top