Visas ziņas

Tīkls Lightning Network pagājušajā mēnesī palielinājies gandrīz par 200 procentiem

 

Tīkls Lightning Network

Tīkls Lightning Network spēris vēl vienu svarīgu soli ceļā uz masveida pieņemšanu. Nesen nodu skaits LN pārsniedza 4000 gab. atzīmi. To kopējā vērtība pieauga līdz  apmēram 420 bitkoiniem. Saskaņā ar AMBCrypto datiem – visaktīvākais LN pieauguma periods bija iepriekšējos četros mēnešos.

Lightning Network iekaro jaunas virsotnes

Precīzu un aktuālu nodu skaitu tīklā var pārbaudīt, izmantojot servisu 1ML. Raksta rakstīšanas brīdī Lightning Network darbojas 4111 nodēm – tas ir visaugstākais rādītājs kopš tīkla aktivizēšanas brīža. No šī skaitļa 2947 ir publiskas nodes. Starp visiem LN mezgliem tagad ir izveidoti 11,929 kanāli – proti, vidēji statistiskā node mijiedarbojas ar vismaz divpadsmit kanāliem.

Jāatzīmē, ka iepriekšējās 30 dienās Lightning Network vērtība palielinājās gandrīz par 198 procentiem. Turklāt nodu skaita pieaugums bija 8,14 procenti. Pagaidām statistika liecina par eksponenciālu tehnoloģijas pieņemšanu ilgtermiņa perspektīvā. Turklāt pieauguma bums bija pēdējās 138 dienās – šai laikā LN apmēri paspēja palielināties vairākas reizes.

Atgādinām – Lightning Network ir otrā līmeņa protokols bitkoina blockchain tīklā. Izmantojot LN, var apstrādāt mikrotransakcijas ar daudz lielāku ātrumu, nekā tas notiek bitkoina parastajā tīklā.

Pēdējā laikā Lightning Network piesaista arvien lielāku kriptovalūtu industrijā pazīstamu personību uzmanību. Piemēram – Litecoin izveidotājs Čarlijs Lī uzskata, ka LN pilnībā atbilst Satoši Nakamoto sākotnējai idejai.

Ar Lightning Network var pat nopelnīt naudu – tiesa, pagaidām ne tik lielā daudzumā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top