Tehnoloģijas

Tiks prezentēta mobilā lietotne brīvprātīgo darba koordinēšanai

Tiks prezentēta mobilā lietotne brīvprātīgo darba koordinēšanai

Trešdien, 25.maijā, plkst. 14.00 nodibinājums “Hospiss LV” prezentēs mobilo lietotni, kas veidota ar mērķi koordinēt brīvprātīgo darbu, stiprināt nodibinājuma ilgtspēju un palielināt kapacitāti paliatīvās un hospisa aprūpes jomā.

Mobilā lietotne sākta veidot 2021.gada pavasarī, kad tika noslēgts līgums starp nodibinājumu “Hospiss LV” un biedrību “Latvijas Pilsoniskā alianse”. Projekta mērķis: digitalizēt brīvprātīgo darba procesu un stiprināt nodibinājuma ilgtspēju un kapacitāti paliatīvās un hospisa aprūpes jomā. Projekta budžets – 20 000 eiro, tas īstenots ar EEZ/Norvēģijas finanšu instrumentu finansiālu atbalstu, atbilstoši programmas izveides un finanšu instrumentu biroja nosacījumiem.

Mobilā lietotne palīdzēs administrēt un koordinēt brīvprātīgo darbu, izmantojot mazāk resursus. Ar tās palīdzību turpmāk plānots paziņot brīvprātīgajiem par darbiem, kuros iespējams iesaistīties, norādīt katra uzdevuma ietvaros veicamās aktivitātes, to izpildes laiku, kā arī sniegt atgriezenisko saiti. Mobilā lietotne ļaus palielināt brīvprātīgo resursu izmantošanas efektivitāti, palīdzēs atrast katram brīvprātīgajam piemērotāko darba uzdevumu, nodrošinās darbu izpildes uzraudzību, kā arī padarīs nodibinājuma darbu efektīvāku, ļaujot paplašināt aktivitātes un attīstīt jaunas iniciatīvas.

Kā norāda nodibinājuma “Hospiss LV” valdes locekle Ilze Zosule: “Mobilo lietotni veidojām ar mērķi mazināt brīvprātīgā darba koordinatora noslodzi, ceram vairāk laika veltīt sabiedrības izglītošanā par paliatīvo un hospisa aprūpi, motivēt brīvprātīgos. Ceram, ka mobilā lietotne būs noderīga arī citām nevalstiskajām organizācijām Latvijā.”

Nodibinājums “Hospiss LV” dibināts 2019.gadā. Nodibinājumā brīvprātīgo apmācības tiek rīkotas vairākas reizes gadā, līdz šim apmācīti un organizācijas darbā iesaistīti 160 brīvprātīgie. Vairāk par nodibinājumu, tā mērķiem, rīkotajām akcijām un aktualitātēm iespējams uzzināt mājaslapā.

Par iespēju brīvi (no)dzīvot!

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top