Tehnoloģijas

Tiks slēgts viedo līgumu automatizācijas projekts Clockwork

Tiks slēgts projekts Clockwork dēļ mazas komerciālās intereses

Solana tīkla viedo līgumu automatizācijas projekta Clockwork izstrādātāji ir paziņojuši, ka protokola darbība tiks slēgta.

Infrastruktūra tiks slēgta oktobra beigās “ierobežotas komerciālās intereses” dēļ. Sociālajā tīklā X Clockwork dibinātājs Niks Garfīlds (Nick Garfield) paziņoja, ka viņš un viņa komanda pārtrauc aktīvu protokola izstrādi un ka infrastruktūraa tiks slēgta 31. oktobrī.

Viņš norādīja, ka projektam ir diezgan lielas papildu izmaksas, bet komerciālā interese par šo pakalpojumu ir neliela. Clockwork protokols ļauj plānot darījumus Solana tīklā. Turklāt pakalpojums tiek izmantots, lai izveidotu viedos līgumus, kas tiks izpildīti, kad notiks noteikts notikums.

Pagājušajā gadā projekts saņēma finansējumu 4 miljonu ASV dolāru apmērā. Garfīlds teica, ka projekta kods paliks atvērts un pieejams. Viņš ir devis “pilnīgu piekrišanu”, ka kodu var izmantot citos projektos un paša Clockwork attīstībā, ja kāds būs tajā ieinteresēts.

Izstrādātāji var turpināt izmantot programmatūru, taču no 31. oktobra tiks slēgts mūsu pamattīkls un izstrādātāju tīkls. Onchain programmatūra tiks iesaldēta, bet kods paliks ar atvērto pirmkodu un būs pieejams bezmaksas forkošanai GitHub vietnē,” informēja projekta dibinātājs.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top