Visas ziņas

Žurnāls TIME pieņems maksājumus arī bitkoinā

Žurnāls Time apmaksā pieņem kriptovalūtu

Foto: Pixabay

Amerikas iknedēļas žurnāls TIME pieņems maksājumos bitkoinu. Iespēja tiek realizēta sadarbības ietvaros ar lielāko digitālo aktīvu pārvaldības kompāniju Grayscale Investments. Informāciju atklāja Grayscale ģenerāldirektors Maikls Zonenšains.

“Priecājos paziņot par Grayscale sadarbību ar TIME šovasar klajā nākušās jaunās video sērijas ietvaros ar skaidrojumiem saistībā ar kriptovalūtu telpu. Ne mazāk svarīga paziņojuma daļa: TIME prezidents Kīts Grosmans un pats žurnāls ir piekrituši pieņemt samaksu bitkoinā. BTC viņi turēs bilancē. Mums tā ir pirmā šāda veida sadarbība mediju telpā,” – rakstīja Zonenšains.

Nekādas citas informācijas par sadarbību šobrīd nav. Grosmans informāciju apstiprinājis, veicot Twitter ieraksta repostu. TIME prezidents pēdējā laikā izrāda ievērojamu interesi par bitkoinu, nozīmīgākās publikācijas par šo tēmu izplatot ar sava konta palīdzību. Nesen TIME laida klajā pats savus NFT uz trīs žurnālu vāku bāzes.

TIME nav pirmā kompānija, kas izšķīrusies pieņemt samaksu bitkoinā un uzglabāt saņemto kriptovalūtu. Elektromobiļu ražotājs Tesla, kas no savām rezervēm investējis BTC 1,5 mljrd. $, no marta otrās puses no klientiem pieņem maksājumus bitkoinos un sola pēc saņemšanas tos nelikvidēt.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top