Visas ziņas

Tirdzniecības apjomi Localbitcoins samazinājušies

 

Nav monētu: tirdzniecības apjomi Localbitcoins.com samazinājušies līdz piecu gadu minimumam

Nav monētu: tirdzniecības apjomi Localbitcoins.com samazinājušies līdz piecu gadu minimumam

Saskaņā ar Coin.dance datiem – septembra pirmā nedēļa paliks atmiņā ar viszemāko P2P tirdzniecības apjomu Localbitcoins. Aktivitātes lejupslīde vērojama gandrīz visos tirdzniecības pāros – vien daži no palikušajiem var lepoties ar normālu apjomu. Par to raksta News.bitcoin.

Vai ir vērts pirkt kripto Localbitcoins

Septembra pirmajā nedēļā caur servisu izgāja tikai 864 bitkoini – vismazākais apjoms piecarpus gadu laikā. Līdz šim brīdim pati “gausākā” nedēļa bija 2013. gada marta vidus. Tieši tad Coin.dance pirmoreiz sāka apkopot tirdzniecības statistiku Localbitcoins.

Dolāru ekvivalentā arī aina nav iepriecinoša – pēdējo reizi tādi skaitļi bija 2015. gada 31. janvārī. Tai dienā tirdzniecības platformā veica darījumus par 5,87 miljoniem dolāru.

Starp 48 tirdzniecības pāriem tikai Horvātijas, Čehijas Republikas, Irānas, Marokas, Polijas un Venecuēlas valūtai ir tāda pati likviditāte kā pirms vairākām nedēļām.

No izveidojušās situācijas var izdalīt interesantu tendenci. Interese par kriptovalūtu zūd attīstītās valstīs. Tostarp to valstu iedzīvotāji, kuru ekonomika cieš no hiperinflācijas, aktīvi uzpērk bitkoinu un altkoinus, lai paglābtos no nacionālo valūtu straujās devalvācijas.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top