Visas ziņas

Tiviterī ir pievienota bitkoina emocijzīme

Tiviterī ir pievienota bitkoina emocijzīme, Džeks Dorsijs iesaka “Unicode” pievienoties

Tvitera līdzdibinātājs un izpilddirektors Džeks Dorsijs 2. februārī ietvītoja nesen pievienoto bitkoina emocijzīmi un ieteica rīkoties tāpat “Unicode” – konsorcijam, kas pārvalda rakstzīmju standartu.

Šobrīd ierakstot tviterī vārdu “bitkoins” vai atzīmējot to tviterī, rakstzīmēm blakus būs redzams attēls ar bitkoina simboliku.

Dorsija ierosinājumu iekļaut simbolu “Unicode” teksta kodēšanas standartā bija atzinīgi novērtējuši pārējie tvītotāji, tam pievienojās arī “Lighning Labs” līdzdibinātāja Elizabete Stārka.

Pēc tam, kad tviterī tika pievienota bitkoina emocijzīme, daudzas kriptovalūtas personības to ietvītoja, ieskaitot “Tron” (TRX) dibinātāju un “Bittorrent” izpilddirektoru Džastinu Sanu.

Kriptovalūtas biržas “Binance” oficiālajā tvitera kontā arī tiek izmantota jaunā bitkoina emocijzīme, ierosinot, ka kriptovalūtas kopienai vajadzētu pievienoties, plaši izmantojot šo emocijzīmi, atzīmējot arī to heštegā, lai popularizētu savu platformu. Arī “Binance” izpilddirektors Šanpens Žao retvītoja šo ierosinājumu, norādot: “Darīsim to kopīgi”.

Džeka Dorsija iesaistīšanās kriptovalūtas sfērā

Šis nav pirmais jauninājums, kuru ievieš tvitera līdzdibinātājs Džeks Dorsijs, kurš ir arī kriptovalūtai draudzīgo mobilo maksājumu lietojumprogrammas “Square” izveidotājs. 2019. gada decembra sākumā viņš arī paziņoja, ka ir izveidojis īpašu komandu, kas izstrādā decentralizētu sociālo mediju standartu.

Tāpat ir jānorāda, ka “Square” darba komanda nesen saņēma balvu par īpašas tehnoloģijas izstrādāšanu un patentēšanu, kas novērš iepriekš pastāvējušo barjeru kriptovalūtas tirgotāju darījumos, nodrošinot reāllaika sistēmu, kurā var ērti samainīt kriptovalūtu pret fiat valūtu. Novembrī kompānija arī nosūtīja vēstuli akcionāriem, norādot, ka 2019. gada 3. ceturksnī bitkoina pircēju skaits lietotnē ir dubultojies.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top