Visas ziņas

Tokens Tron uzsāk pāreju uz savu blockchain

Tokens Tron uzsāk pāreju uz savu blockchain

Pēc kapitalizācijas desmitā kriptovalūta Tron (TRX) uzsākusi pāreju no Ethereum uz savu publisko blockchain.

Tron bāzes blockchain tīkls ar nosaukumu Odyssey 2.0 tika oficiāli aktivizēts 31. maija dienas vidū un tas ir pirmais solis 4 mljrd. $ vērtā  tokena pārvietošanā uz savu neatkarīgo tīklu.

Nākamajā mēnesī tīkls turpinās darbu beta versijā, nodrošinot izstrādātājiem laiku maku un pārlūkprogrammu iestatīšanai pirms pārejas uz pilnvērtīgas ekspluatācijas režīmu. Tokenu migrācija notiks no 21. līdz 24. jūnijam, kad lietotājiem būs jādeponē savi ERC20 uz tokenus atbalstošajām biržām, kas ļaus viņiem saņemt ekvivalentu TRX daudzumu jaunajā blockchain.

Pāreja tiks pabeigta 25. jūnijā, un izstrādātāji šo datumu sauc par “Neatkarības dienu”. Šai dienā primārais bloks izplatīsies tīklā un beidzot būs saprotams, vai piepildīsies drosmīgā prognoze par to, ka “Tron iznīcinās Ethereum”.

Tron dibinātājs Džastins Sans paziņojis:

Mūsu protokola neatkarība – tas ir svarīgs solis projekta virzīšanai interneta attīstības nākamajā stadijā. Mēs koncentrējamies uz demokratizāciju un decentralizāciju.

Viņš arī atzīmēja:

Mūsu komanda ievēro augstus standartus, un mēs tiecamies iekļūt publisko blockchain meinstrīmā. Tron protokola pārvietošana uz savu blockchain vienkāršos atraušanos no Ethereum un pavērs jaunas iespējas mērogošanai, projekta komercializācijai, kā arī globālo decentralizēto lietojumprogrammu izstrādei.

Līdz šim Tron funkcionēji tikai kā standarta ERC20 tokens Ethereum tīklā un stabili ieguva tirgus kapitalizāciju, neraugoties uz sava blockchain trūkumu un dažādiem strīdiem ap projektu.

Jāatzīmē, ka optimisms, kas saistīts ar Tron tīkla uzsākšanu, nekādā veidā nav ietekmējis īstermiņa cenas. 30. maijā Tron kļuva par 5% lētāks – pēc ienesīguma ieņemot sliktāko pozīciju monētu pirmajā desmitniekā. Šī materiāla sagatavošanas brīdī TRX tika tirgots 0,06 $ līmenī.

Atgādināsim, ka tokens EOS, kas savāca 4 mljrd. $ gada ICO gaitā, arī gatavo sava blockchain uzsākšanu jūnija sākumā.

1 Comment

1 Comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top