Visas ziņas

Tokensale KODAKCoin atlikts uz vairākām nedēļām

KOKDAKCoin monētu primārā pārdošana (ICO), kurai bija jāsākas 31. janvārī, ir pārcelta uz “vairākām nedēļām”. Par to tiek ziņots projekta oficiālajā vietnē. Kā teikts paziņojumā, aizkavēšanās saistīta ar nepieciešamību apstiprināt akreditētos investorus no ASV: tiem, kas vēlas piedalīties ICO, ir jābūt kapitālam ne mazāk kā 1 milj. $ apmērā vai arī ienākumiem vismaz  200 tūkstošu $. Turklāt dalībnieku reģistrācija ārpus ASV tiks veikta saskaņā ar visiem to mītnes valstu noteikumiem un likumiem.

“Ņemot vērā lielo interesi par KODAKCoin ICO, mums jāpārbauda “akreditētā investora” statuss visiem, kas vēlas piedalīties. Mēs sagaidām, ka šis process ilgs vairākas nedēļas”, – teikts paziņojumā.

Projekts ir Kodak sadarbības ar WENN Digital rezultāts. Monēta KODAKCoin tiks izmantota kā tokens decentralizētā platformā fotogrāfiju autortiesību pārvaldīšanai.

Kompānija arī brīdināja potenciālos investorus par  krāpniecisku KODAKCoin lapu parādīšanos Facebook un citās vietnēs. Kā teikts paziņojumā, tokenus varēs iegādāties tikai un vienīgi projekta oficiālajā vietnē.

Saskaņā ar Yahoo! Finance datiem, pēc paziņojuma par ICO kavēšanos Kodak akcijas kritās aptuveni par 13%.

ForkLog jau iepriekš ir stāstījis, ka publisko kompāniju augošais blockchain pieteikumu skaits ir piesaistījis ASV Vērtspapīru un biržu komisijas uzmanību. Resors plāno izstrādāt atbilstošu noteikumu un pārbaužu kopumu, kas ļaus izbeigt mēģinājumus manipulēt ar akciju cenu, izmantojot paziņojumus par darbības paplašināšanu dalītā reģistra tehnoloģiju sfērā.

Atgādināsim, ka Overstock platforma tZERO jau ir paziņojusi, ka pievienos sarakstam kriptovalūtu KODAKCoin. Iepriekš Kodak akcijas ievērojami pieauga, ņemot vērā ICO pieteikumu un apsūdzības krāpšanā ar jauno bitkoinu maineri.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top