Visas ziņas

Toms Lī: 2019.gads ir kripto tirgus atjaunošanās gads

2019.gads ir kripto tirgus atjaunošanās gads

Šis gads iezīmēsies ar pirmā kripto aktīva atdzimšanu, pateicoties labvēlīgām makroekonomikas tendencēm. Tā paziņojis Fundstrat ģenerāldirektors Toms Lī.

“Es domāju, ka 2019. gads ir atjaunošanās gads. Mums ir riski pasaules tirgos, kas bitkoinam ir pozitīvs faktors. Arī dolārs neaug tā, kā 2018.g. Tas ir pretvējš, kas izzudis” – atzīmējis Lī.

Starp pozitīvām fundamentālām izmaiņām viņš minēja to, ka pasaules finanšu institūti – tādi kā JP Morgan un Mizuho (pēc pēdējām ziņām vēl Mizuho nelaidīs apritē jaunu blokķēdes produktu) – ievieš digitālās monētas, un arī bitkoina pieaugošo popularitāti tādās problemātiskās valstīs, kā Venecuēla.
Pēc Toma Lī sacītā – šie notikumi var uzlabot informētību par digitālo valūtu un virzīt cilvēci par soli tuvāk masveida kriptovalūtu ieviešanai. Turklāt Lī uzskata, ka mēs virzāmies uz virtuālās naudas kā oficiālas aktīvu kategorijas pieņemšanu.
No tehniskā viedokļa Lī piedāvāja ciešāk aplūkot DMA200 (pašreiz tas ir 4 876 dol. līmenis). Saskaņā ar eksperta teikto – bitkoins to šķērsos līdz augustam, ja saglabāsies pašreizējais impulss.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top