Visas ziņas

Telegram dibinātājs Pāvels Durovs ir gatavs prezentēt savu jauno produktu martā

Martā tiks laista klajā Durova kriptovalūta

Kļuvis zināms, ka mesendžera Telegram dibinātājs Pāvels Durovs ir gatavs prezentēt savu jauno produktu – blokķēdes paltformas TON gala versiju, kuras izlaidei pirms gada tika piesaistīti investoru līdzekļi 1,7 mljrd. apmērā.
Izdevuma The Bell avoti pastāstīja, ka mēneša laikā notiks projekta lielāko investoru tikšanās, kuriem prezentēs blokķēdes paltformas TON testa versiju un parādīs pirmos tās darbības piemērus Telegram. Galvenā tīkla Mainnet aktivizēšana notiks martā.
Durova komanda investoriem paziņojusi, ka pilnīgai aktivizēšanai projekts būs gatavs gada sākumā, bet iespējama aizkavēšanās par pāris mēnešiem – ņemot vērā “izstrādes inovatīvo raksturu”.
The Bell arī izpētījis jaunās platformas investoriem adresēto izsūtni, kurā teikts par izmaiņām TON un kriptovalūtas Gram ceļa kartē. Tiek ziņots, ka TON ir gatavs par aptuveni 90%, bet jaunākā informācija par platformu parādīsies 2019. gada februārī. Testa tīkls Testnet sāks strādāt janvārī (saskaņā ar viena no investoriem ziņām – tas jau ir sācis strādāt). Februārī paredzēts Testnet audits, lai konstatētu kļūdas un nepilnības.
17. janvārī Durovs nosūtīja paziņojumu, kurā paziņoja, ka “2018. gads Telegram bija lielisks gads, bet 2019. gads būs svarīgākais gads mūsu kompānijas vēsturē”. Viņš apsolīja “ieviest daudzas ilgi gaidītas produkta izmaiņas”, kuras lūguši lietotāji, un uzsvēra, ka “2019. gads būs laiks, kad izpildīsies mūsu lietotāju vēlmes, kas saistītas ar Telegram funkcijām”.
Zināms, ka tagad TON komanda pēta tiesiskās nianses vairāk nekā 10 jurisdikcijās, gatavojoties ekspansijai. Kompānija TON strādā ar kripto biržām Japānā, Ķīnā un Lielbritānijā. Visticamāk, ka tirdzniecība sāksies Āzijā. Iespējams, ka pirmā valsts, kas saņems Gram aicinājumu, būs Japāna.
Atgādinām, ka jaunās blockchain platformas aktivizēšana ne reizi netika pārcelta. Sākotnēji TON testa tīkla palaišana tika plānota 2018. gada otrajā ceturksnī. Līdz 2018. gada beigām bija paredzēts aktivizēt stabilu platformu un maku Telegram Wallet.
Tokenu presale gaitā pērnā gada sākumā Telegram ieguva 1,7 mljrd. Pavisam TON ieguldīja vairāk nekā 100 investori. Ja platforma netiks atklāta līdz 2019. gada 31. oktobrim, tad kompānija atdos līdzekļus ieguldītājiem.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top