Tehnoloģijas

Nedēļas lasÄ«tākās ziņas (07 – 12. aprÄ«lis 2020.)

🔴 NEDĒĻAS LASĪTĀKO ZIŅU APKOPOJUMS (07 – 12. aprÄ«lis 2020.)

☑️ Bils Geitss iziet uz kara takas ar koronavīrusu

Bils Geits pirms dažām dienām paziņoja, ka viņa labdarības fonds pašlaik finansē koronavīrusa vakcīnas ražošanas rūpnīcu celtniecību septiņiem dažādiem kandidātiem. Tajā pašā laikā Geitss atzīmēja, ka galarezultātā tiks izvēlēta viena vai divas vakcīnas, proti – ieguldījumi pārējos objektos būtībā būs bezjēdzīgi. Lasīt vairāk.

☑️ Kā Ziemeļkoreja iegūst kriptovalūtas un veiksmīgi izmanto tās ārējai tirdzniecībai

Eksperti seko līdzi tam, kā Ziemeļkoreja turpina importēt un eksportēt preces, neskatoties uz to, ka pret valsti tiek piemērotas neskaitāmas sankcijas. Šķiet, ka valsts veiksmīgi izmanto kriptovalūtas 1,5 mljrd. $ vērtībā, ko tā nopelnījusi nelikumīgi. 1,5 mljrd. $ – tie ir analītiskās kompānijas Chainalysis dati, kas pagājušajā gadā nosauca skaitli no 200 000 $ līdz 500 000 $. Lasīt vairāk.

☑️ Cīņā pret koronavīrusu tagad var iesaistīt datorus Raspberry Pi un viedtālruņus

Pasaulē ir vairāk nekā 3,5 mljrd. viedtālruņu. Ja to skaitļošanas iespējas būtu vērstas uz zāļu un vakcīnas pret koronavīrusu meklēšanu – tad, šķiet, ka problēma tiktu atrisināta ļoti ātri. Un tas ir iespējams – vismaz teorētiski, jo ir radusies iespēja izmantot sistēmas ar 64 bitu Arm procesoriem, kas ir pamats ļoti daudzām ierīcēm – tostarp viedtālruņiem un Raspberry Pi datoriem. Lasīt vairāk.

☑️ Aliexpress nopērkams gadžets pogu nospiešanai un durvju atvēršanai karantīnas laikā

Ar koronavīrusu saistītā situācija iedvesmojusi ražotājus veikt neparastus eksperimentus. Viens no tādiem ir ierīce, kas ļauj nospiest pogas un atvērt durvis, nepieskaroties tām ar rokām. Gadžets ir kompakts flakons, kas ārēji līdzīgs lūpu krāsai. Augšējā daļā zem vāciņa ir irbulis, kas paredzēts pogu spiešanai, piemēram, liftā. Apakšā ir turētājs, ar kuru var satvert durvju rokturi vai somas. Uz katra vāciņa ir arī nelieli spilventiņi, kuros jāiepilda dezinfekcijas līdzeklis. Lasīt vairāk.

☑️ 10 visbiežāk sastopamie mīti par bitkoinu

Kriptovalūtu industrija cēlusies no bitkoina – tirgus galvenās monētas, kas darbojas jau vairāk nekā vienpadsmit gadus. Šajā laikā tā paspējusi apaugt ar ļoti daudziem minējumiem un teorijām, kas reāli atbaida cilvēkus no investīcijām kripto un iesācējiem neļauj pat sākt domāt par ieguldījumiem. Mēs kliedēsim desmit populārākos mītus par galveno kriptovalūtu. Lasīt vairāk.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top