Visas ziņas

Tor Project pieņem ziedojumus, izmantojot Lightning Network

Tor Project pieņem ziedojumus, izmantojot Lightning Network

Nekomerciālā organizācija Tor Project, kas nodarbojas ar risinājumu izstrādi anonīma tīkla savienojuma uzstādīšanai, otrdien paziņoja, ka sākusies ziedojumu pieņemšana bitkoinos, izmantojot Lightning Network otrā līmeņa mērogošanas risinājumu.

Saskaņā ar paziņojumu – ziedojumi caur Lightning tiek pieņemti esošās iniciatīvas Bitcoin Tuesday ietvaros, kuru atbalsta labdarības organizācija The Giving Block. Potenciālajiem sponsoriem Tor Project iesaka izmantot maku BottlePay, kur viņi varēs atrast organizāciju, lai viņiem nevajadzētu manuāli ievadīt adresi.

Bez Lightning Network savā vietnē Tor Project pieņem ziedojumus bitkoinos caur servisu BTCPayServer, kā arī citas kriptovalūtas – tostarp Ethereum, Litecoin un Zcash. Tor Project ar bitkoinu sāka strādāt 2013. gada decembrī.

Jau martā kļuva zināms, ka Tor Project, kas specializējies anonimitātes nodrošināšanā internetā, sācis pieņemt ziedojumus dažādās kriptovalūtās.

Savukārt, procesinga serviss BTCPay Server atbalstīja līdzekļu vākšanas kampaņu anonīmajam pārlūkam Tor. Kā teikts kampaņas lapā – ar projektu #BitcoinForTor piesaistītie līdzekļi tiks novirzīti, lai atbalstītu to cilvēku bezatlīdzības darbu, kuri ir uzticīgi cilvēktiesību aizsardzības idejai.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top