Visas ziņas

TradingView turpina piesaistīt klientus arī pēc kriptovalūtu buma

Tirdzniecības platforma

Kompānija TradingView, kas nodarbojas ar tirgus analītiku, saskārās ar klientu skaita pieaugumu: kriptoinvestori vēršas kompānijā pēc tehniskas analīzes. TradingView ar savu nosacīto bezmaksas abonēšanas modeli piecus gadus atbalsta 20 kriptovalūtu biržas un pieņem bitkoinu kā maksājumu līdzekli.

Klientu skaits ir palielinājies gandrīz četras reizes – no 2 milj. pagājušā gada jūnijā līdz vairāk nekā 8 milj. šobrīd. Kompānijas starptautiskās attīstības nodaļas vadītājs Rauans Hasans intervijā Business Insider stāsta, ka, neraugoties uz tirdzniecības aktivitātes kritumu vairumā kriptovalūtu biržu, TradingView lietotāju bāze turpina augt. Decembrī, kad kriptovalūtas sasniedza maksimuma punktu, tās klientu skaits bija 7 milj. Pieaugums saglabājas arī tagad. Lai gan ātrums vairs nav tāds, saskaņā ar Hasana teikto – tendence joprojām ir pozitīva.

Hasans paskaidro, ka daudzi kompānijas klienti, kuriem sākotnēji interesēja tikai un vienīgi kriptovalūtas, tagad pievēršas citām aktīvu klasēm, tostarp akcijām un ārvalstu valūtām. Tas norāda, ka lielākā daļa šo cilvēku ir interesējušies nevis par konkrētu tirgu, bet par iespēju gūt peļņu.

Redzot, ka tirgus jau vairs nepiedzīvo bumu, viņi sāk arvien vairāk šaubīties un meklēt īstermiņa peļņas iespējas, kādas ir pieejamas likvīdākos tirgos.

Līdzekļu piesaistes otrās sērijas gaitā maijā TradingView savāca 37 milj. $. Saskaņā ar Hasana viedokli, kompānijas panākumus apliecina fakts, ka tā varēja demonstrēt labus rādītājus četru mēnešu laikā pēc tam, kad kriptovalūtas bija sasniegušas virsotnes. Tādējādi TradingView auditorija aug neatkarīgi no kriptovalūtu faktora, kas liecina par šīs platformas universālo raksturu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top