Ziņas

“TransferGo” noslēdz vienošanos par RippleNet tehnoloģiju izmantošanu

  • “TransferGo” noslēdz vienošanos par RippleNet tehnoloģiju izmantošanu

 

  • Kompānija “TransferGo” šonedēļ ir noslēgusi jaunu vienošanos ar Sanfrancisko kompāniju “Ripple”.
  • Šī vienošanās ir panākta, lai izmantotu kompānijas tehnoloģijas, lai uzlabotu pārrobežu pārskaitījumu veikšanu uz un no Dienvidaustrumu Āzijas.

Tiešsaistes pārskaitījumu platforma “TransferGo” šonedēļ ir noslēgusi vienošanos ar Sanfrancisko kompāniju “Ripple”. Šī vienošanās tika noslēgta, lai attīstītu pārrobežu pārskaitījumu veikšanu gan uz, gan no Dienvidaustrumu Āzijas, Latīņamerikas un Āfrikas valstīm.

“TransferGo”

Kompānija “Ripple” pirmdien bloga ierakstā paziņoja par jauno darījumu, norādot, ka kompānija “TransferGo” izmantos RippleNet piedāvātās iespējas, lai atvieglotu pārrobežu maksājumu veikšanu. Lai arī detalizētāk netika sniegta informācija, ir norādīts, ka kompānija darījumu veikšanai piesaistīs XRP koinus.

Bloga ierakstā ir norādīts:

[“TransferGo” vadītājs] atzīst, 2020. gadā ir jāpalielina darījumu ātrums, tāpēc kompānija plāno izmantot RippleNet “On-Demand” likviditāti ar XRP koiniem kā alternatīvu priekšfinansējumam.”

Kā norāda “TransferGo” līdzdibinātājs un izpilddirektors Daumantas Dvilinskas, šis tehniskais uzlabojums padarīs pārskaitījumu veikšanu daudz ātrāku un ērtāku.

Tāpat izpilddirektors arī uzsvēra:

“Pēc “Ripple” koridora atvēršanas uz Indiju ir iespējams nodrošināt pārskaitījumu veikšanu dažu minūšu laikā. Mūsu Apvienotās Karalistes klienti indieši, kas sūta naudu ģimenei un draugiem Indijā, lai palīdzētu viņiem samaksāt komunālo pakalpojumu rēķinus un segt izglītības izmaksas. “TransferGo” ļauj pārskaitītās naudas saņēmējiem nodrošināt pēc iespējas ātrāk iegūt šo pirktspēju. Kompānija “Ripple” mums dod konkurences priekšrocības Indijā, kas ir lielākais globālais pārrobežu pārskaitījumu tirgus, un šobrīd darījumi pārsniedz vairāk nekā pāris miljonu mārciņu gadā. ”

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top