Visas ziņas

TransferGo pievienojis kriptovalūtu pirkšanas un pārdošanas iespēju

Kriptovalūtu tirdzniecības platforma

TransferGo – kriptovalūtu tirdzniecības platforma

Lietuviešu kompānija TransferGo, kura bāzējas Lielbritānijā, kļuvusi par “pasaulē pirmo” naudas pārskaitījumu servisu, kas saviem lietotājiem piedāvā  kriptovalūtu pirkšanas un pārdošanas iespēju. Izmantojot aplikāciju  TransferGo, servisa klientiem tagad ir pieejams bitkoins, Bitcoin Cash, Ethereum, XRP un Litecoin.

“Kriptovalūtu tirdzniecības platforma tika realizēta, atbildot uz mūsu lietotāju pieprasījumu. Pirmajā stundās [tās darbības] jaunu reģistrāciju skaits pārsniedza 4000, un kā mēs redzam – tirgū ir liels pieprasījums pēc vienkārša un droša risinājuma investīcijām un treidingam”, – teica TransferGo dibinātājs un izpilddirektors (CEO) Daumantas Dvilinkas.

Jaunā kriptovalūtu pirkšanas un pārdošanas opcija pieejama caur TransferGo mobilo lietotni Android un iOS, tikmēr procedūras KYC/AML saglabājušās tādas pašas kā naudas pārskaitījumu servisam.

Kompānija TransferGo tika dibināta 2012. gadā un tā bāzējas Londonā. Tās lietotāju bāzē ir vairāk nekā 650 tūkstoši cilvēku, bet īstenoto naudas pārskaitījumu kopsumma jau pārsniegusi 1 mljrd. $. Kā paziņojusi TransferGo, tās unikālais priekšlikums ir tāds, ka tā ir vienīgā Paneiropas kompānija, kas garantē līdzekļu piegādi adresātam 30 minūšu laikā no nosūtīšanas brīža.

Atgādināsim – iepriekš jūlijā britu fintech startup Revolut paziņoja par treidinga platformas izveidi Eiropas Savienības iedzīvotājiem pēc Amerikas tirdzniecības akciju un kriptovalūtu Robinhood programmas piemēra.

Tātad kriptovalūtu pirkšanas un pārdošanas iespēja tikai caur TransferGo mobilo lietotni Android un iOS.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top