Visas ziņas

Kompānijas “Travala” sniegto pakalpojumu apjoms pieag par 33%, noslēdzot partnerību ar “Booking.com”

Travala platforma

Kompānijas Travala ieņēmumi decembra mēnesī ir pieauguši par 33,5% pēc sadarbības noslēgšanas ar Booking.com.
Saskaņā ar oficiālu paziņojumu, kompānija “Travala” ir norādījusi, ka kopējais mēneša laikā rezervēto naktsmītņu skaits decembrī bija 1 528, kas ir par 15,2% vairāk nekā novembrī. Turklāt vidējā istabiņas cena tajā pašā laika posmā pieauga par vairāk nekā 15%, no 115 līdz 133 ASV dolāriem.

Kompānijas “Travala” sniegto pakalpojumu apjoms

Naktsmītņu rezervācija pa mēnešiem, izmantojot kompānijas “Travala” pakalpojumu. Avots: Travala

Vairāk nekā 9% rezervāciju decembrī tika apmaksātas, izmantojot “Travala” tokenus AVA. Turklāt 28% no rezervācijām tika apmaksātas bitkoinos (BTC), 8% – bitcoin-cash (BCH), 37% – ar kredītkartēm un PayPal, bet pārējās rezervācijas ar citu kriptovalūtu. Kopumā vairāk nekā 60% no visām rezervācijām tika apmaksātas kriptovalūtā.
Novembrī kompānija “Travala” noslēdza sadarbību ar “Travel.com”. Kopš sadarbības sākuma “Travala” sāka piedāvāt iespēju rezervēt jebkuru naktsmītni vietnē “Booking.com”, norēķinoties ar kriptovalūtu.

Tūrisma un ceļojumu industrija arvien vairāk pieņem kriptovalūtu, lai atvieglotu darījumus arvien savstarpēji saistītā un globālā pasaulē.

Novembrī Apvienotās Karalistes ceļojumu kompānija “Alternative Airlines” uzsāka sadarbību ar kriptovalūtas pakalpojumu sniedzēju “Utrust”, lai atvieglotu maksājumu veikšanu ar kriptovalūtu.
Turklāt pagājušajā vasarā Skandināvijas gaisa pārvadātājs “Norwegian Air” paziņoja, ka plāno izveidot savu kriptovalūtas maiņas platformu, lai atvieglotu maksājumu veikšanu ar kriptovalūtu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top