Tehnoloģijas

Ceļojumu aģentūra “Travala” savā platformā pievieno vēl vairāk viesnīcu

Travala un viesnīcu bizness

Foto: ming dai /Pixabay

Pateicoties nesen noslēgtajai sadarbībai ar ceļojumu aģentūras gigantu “Agoda”, kompānija “Travala.com” savā tiešsaistes platformā pievienoja vēl papildu 600 000 viesnīcu piedāvājumus.

Kompānijas “Travala.com” izpilddirektors Huans Otero informē, ka platformā rezervācijai pieejamo viesnīcu skaits tagad ir sasniedzis vairāk nekā 2,2 miljonus.

“Mēs varam droši apgalvot, ka pēc pieejamo izmitināšanas vietu skaita esam pasaulē lielākā blokķēdes tīkla tiešsaistes aģentūra ar vairāk nekā 2 200 000 rezervēšanas iespējām, kas aptver 90 124 ceļojumu galamērķus.”

“Agoda” ir ceļojumu nozares gigants, kas saskaņā ar uzņēmuma datu vietni “Owler”, nodarbina vairāk nekā 4300 cilvēku, un tā gada ienākumi ir 1,2 miljardi ASV dolāru.

Travala partnerības

Ziņas par “Travala.com” partnerību ar “Expedia” parādījās jūlija sākumā, līdz ar ko platformā  ievērojami palielinājās viesnīcu rezervāciju iespējas. 2019. gada novembra beigās kompānija “Travala.com” arī izveidoja līdzīgu partnerību ar vietni “Booking.com”. Neilgi pēc šīs sadarbības noslēgšanas platformā palielinājās viesnīcu rezervāciju iespēju skaits par 68%.

Maijā kompānija “Travala.com” noslēdza sadarbību arī ar lidojumu rezervēšanas pakalpojumu “TravelByBit”.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top