AVA

Kriptoserviss Travala noslēdzis partnerību ar gigantu Booking.com

Kriptoserviss Travala noslēdzis partnerību ar gigantu Booking.com
Ceļojumu, par kuriem norēķinās ar kriptovalūtām, plānošanas serviss Travala oficiāli paziņojis par stratēģisko partnerību ar publiski tirgojošos gigantu Booking.com, kas dibināts 1996. gadā Amsterdamā. Kas ir Travala?

Pagājušā gada laikā Travala pierādīja, ka ir galvenais spēlētājs kriptotelpā viesnīcu rezervēšanā, kas devis visai lielu ieguldījumu digitālo aktīvu pieņemšanā pasaules mērogā.

Turklāt Travala integrējusi sava tokena AVA steikinga pakalpojumu, kas īpašniekiem ļauj saņemt atlaides, veicot rezervēšanu, – un tas dod izdevīgākus nosacījumus, salīdzinot ar tradicionālajiem konkurentiem.

Pateicoties šai svarīgajai jaunajai sadarbībai, Travala integrējusi Booking piedāvājumus savā platformā, ļaujot lietotājiem apmaksāt piemērotus variantus ar kriptovalūtu.

Pirms šīs integrācijas Travala varēja palielīties ar 2 miljoniem viesnīcu, tagad piedāvājums ir paplašinājies par papildus 230 valstīm un 90 000 galapunktiem visā pasaulē.

Šī sadarbība parāda, ka tradicionālā pasaule mainās, tiecoties samazināt atpalicību tehnoloģiskajā revolūcijā, ko iedvesmojušas kriptovalūtas un blockchain – par ko izteicies Travala ģenerāldirektors Mets Lučinskis:

“Šī sadarbība ļauj mūsu lietotājiem iegūt piekļuvi Booking.com piedāvājumiem, kas nodrošina fantastisku mūsu tokena AVA izmantošanas variantu un vēl vienu milzīgu soli uz kriptovalūtas masveida ieviešanu”.

Atzīmēsim, ka tūristi neiebilst norēķināties ar kriptovalūtām savu ceļojumu laikā. Bitkoina entuziasts Rafaels Houksli devās gadu ilgā ceļojumā pa 18 valstīm, lai savāktu materiālu filmai par kriptovalūtu industriju. Brauciens viņam izmaksāja vienu bitkoinu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top