BitCoin

Treidera prognoze: bitkoins apstāsies pie 3 tūkstošiem

Genesis Trading un Genesis Capital Trading vadītājs Maikls Moro atkal parādījās CNBC pārraidē “Squawk on the Street”. Viņš uzskata, ka bitkoina “apakšu” mēs sajutīsim tikai kaut kur pie 3 tūkstošu atzīmes.  Moro apgalvo, ka institucionālajiem investoriem vispār neuztrauc bitkoina cena 2018. gadā. Viņi raugās vismaz 3-5 gadu perspektīvā.

Viss ir ļoti sarežģīti. Pagaidām mēs redzam ļoti vāju pretestības līmeni. Pēdējās pāris dienās jau divreiz testēja atbalsta līmeni 4 tūkstošu apmērā. Un es patiešām domāju, ka mēs aiziesim līdz 3 tūkstošu atzīmei.

Kā raksta CNBC – BTC vienā mirklī zaudēja 40 punktus – tas viss ir tā pati ieilgusī dziļā ieniršana, ko monēta sāka pērnā gada decembrī pēc bitkoina fjūčeru laišanas klajā biržā CME. Tad arī monēta sasniedza savu maksimumu 20 tūkstošu dolāru līmenī.

Moro ieteica atturēties no kriptovalūtu iegādes straujā krituma periodā un apgalvoja, ka ilgtermiņa investori tiks galā ar šīm svārstībām un sagaidīs atspērienu no apakšas. Viņš atgādināja, ka bitkoina desmit gadus vēsturē mēs vērojam jau piekto vai sesto nopietno lejupslīdi par 75 un vairāk procentiem.

Ja jūs kriptovalūtas uzskatāt par ilgtermiņa investīcijām, tad nevajadzētu uztraukties par cenu 2018. gada beigās. Es nedomāju, ka institucionālajiem investoriem tiešām rūp šis kritums, jo viņu mērķis ir rezultāti nākotnē – tas, ko mēs redzēsim pēc 3-5 gadiem. 

Atgādinām – BitPay komercdirektors (COO) Sonni Singhs apgalvo, ka līdz 2019. gada beigām bitkoins pieaugs līdz 15-20 tūkstošiem dolāru.

Visa saruna pilnībā

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top