BitCoin

Strauji samazinājies to treideru skaits, kuri liek likmi uz bitkoina cenas pieaugumu

Strauji samazinājies to treideru skaits, kuri liek likmi uz bitkoina cenas pieaugumu

Tirgū manāma to spēlētāju skaita samazināšanās tendence, kuri liek likmi uz pirmās kriptovalūtas nostiprināšanos. Tam pievērsis uzmanību kanāla The Moon autors, kurš izpētījis treideru aktivitāti biržā Bitfinex.

Periodā no 23. novembra līdz 23. decembrim šajā platformā – gluži pretēji – ir palielinājies garo pozīciju skaits (no 24 839 līdz 47 720). Procentuāli – darījumu skaits ar  likmi uz augšupejoša trenda saglabāšanos paaugstinājās 92% apmērā.

Turklāt pārskata periodā BTC vērtība pieauga tikai par procentu, un periodiski mēs redzējām pat bitkoina kritumu (vislielākais bija monētas pozīciju samazinājums līdz 6500 $). Pēc tam kriptovalūtas cena atspēlējās, bet tās volatilitāte tagad joprojām ir ļoti zema.

No 24. decembra sākās bitkoina garo pozīciju skaita samazināšanās. Negatīva dinamika bija vērojama arī turpmākajās dienās. Pētnieks pieļauj, ka investoru aiziešana no BTC liecina par monētas nestabilitāti un bažām par drīzu lejupslīdes atjaunošanos.

Tas ir ļoti satraucošs signāls, ņemot vērā faktu, ka daudzi treideri var pāriet uz agresīvu savu monētu pārdošanu. Galarezultātā mēs riskējam ieraudzīt vēl būtiskāku BTC lejupslīdi janvāra sākumā.

Tomēr starp analītiķiem joprojām ir liels skaits optimistu. Nesen viens no tiem – Su Čžu – Twitter uzrakstīja, ka janvārim jākļūst par bitkoinu aktīvas uzkrāšanas mēnesi – tas ļaus BTC pārvarēt 9000 $ atzīmi.

Nu ko, tās ir tikai atsevišķu indivīdu prognozes. Situācija var mainīties protams arī pilnīgi pretēji Su Čžu un citu līdzīgo domājošu viedoklim. Redzēsim.

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top