Visas ziņas

Platforma Robinhood fiksē sieviešu – kriptotreideru skaita pieaugumu

Pētījums

Foto: Pixabay

Arvien vairāk sieviešu ne tikai interesējas par kriptovalūtām, bet šai tirgū arī izmēģina sevi treideru lomā. Neraugoties uz to, ka kriptosfērā joprojām dominē vīrieši, pēdējo gadu laikā ir ievērojami palielinājies to skaistā dzimuma pārstāvju skaits, kas investē bitkoinā un citās monētās.

Tiešsaistes tirdziecības birža Robinhood pievērsa uzmanību šai tendencei un uzsvēra, ka kripto sfēra kļūst par platformu, kas nodrošina dzimumu līdztiesību. Tāda iespēja tagad ir ikvienam, kurš vēlas investēt digitālajā valūtā.

Pēdējo 12 mēnešu laikā platformā Robinhood reģistrējušos sieviešu – kriptotreideru skaits ir palielinājies septiņas reizes – vēsta The Block, atsaucoties uz pētījumu.

Viena gada laikā to sieviešu daļa, kas iegulda digitālajos aktīvos, izmantojot servisu Robinhood, ir pieaugusi līdz 40%. Turklāt tāda statistika attiecas uz tām cilvēces skaistās puses pārstāvēm, kuras regulāri veic kriptovalūtu operācijas.

Atgādinām – platforma Robinhood tirgū parādījās 2018. gadā. Tās strauja izaugsme vērojama pēdējos 12 mēnešos. Kopš 2021. gada sākuma platformā ir reģistrējušies vairāk nekā 65 milj. jaunu lietotāju.

Šobrīd Robinhood klientiem ir pieejamas operācijas ne tikai ar bitkoinu un Ethereum, bet arī ar Ethereum Classic, Dogecoin, Bitcoin Cash, Bitcoin SV un Litecoin.
Līdz gada beigām kriptoservisa izstrādes kompānija plāno iziet biržā Nasdaq un piesaistīt papildu investīcijas.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top