Visas ziņas

Trešdaļa darbinieku pandēmijas ietekmē apsver darba maiņu

Trešdaļa darbinieku pandēmijas ietekmē apsver darba maiņu

Pārskatā „Darba nākotnes nodrošināšana” „Kaspersky” norāda, ka sakarā ar Covid-19 pandēmiju visā pasaulē 32 % darbinieku Eiropā domā nākamajos 12 mēnešos pāriet uz jaunu darbu. Divi galvenie ļaužu nosauktie karjeras maiņas virzītājspēki pašreizējos apstākļos ir dabiski un saprotami: tie ir vēlme saņemt lielāku algu (37 %) un uzturēt taisnīgu darba un personiskās dzīves līdzsvaru (35 %).

Neraugoties uz nenoteiktību darba tirgū, ļaudis nezaudē ambīcijas. Lai gan aptuveni puse ļaužu vēlētos palikt pašreizējā amatā (51 %), daudzi darbinieki tomēr jūtas iedvesmoti pārkonfigurēt darbdienas, lai tās labāk pieskaņotos personiskajai dzīvei. Turklāt izolācijas un tāldarba gaitā viņiem ir bijis vairāk laika apdomāt turpmāko karjeru, celt kvalifikāciju vai iemācīties ko jaunu.

Lai kādu virzienu viņi izvēlētos, izmēģināt jaunu darbu visvairāk stimulē lielāka alga (37 %). Labāka darba un personiskās dzīves līdzsvara izveide ir otrs biežākais iemesls, kas motivē 35 % respondentu. Pandēmija parādīja, cik patīkami ir pavadīt vairāk laika mājās kopā ar ģimeni, kā arī nodoties personiskajām interesēm un hobijiem. Darbinieki var vēlēties saglabāt šādu iespēju.

Pēc algas un personiskā komforta trešais svarīgākais norādītais iemesls bija vērtāka un jēgpilnāka amata meklēšana (31 %). Iespējams, 2020. gada notikumi ļāva darbiniekiem apdomāt pašreizējo darbu un saprast sava laika vērtību un to, kam viņi vēlas šo laiku veltīt.

Trešdaļa darbinieku pandēmijas ietekmē apsver darba maiņu

Karjeras pārmaiņu stimulatori

Pārdomājot savas vēlmes un iespējas, ļaudis veidos jaunu nodarbinātības īstenību. Neatkarīgi no tā, vai ļaudis mainīs darbu vai paliks pašreizējos amatos, viņi centīsies saglabāt tāldarba priekšrocības un ērtākus apstākļus. Bet, lai to panāktu, darbiniekiem ir jāliek lietā atbilstoša attieksme, jāiemācās būt elastīgiem un jāstrādā gudrāk. Un, protams, viņiem ir jāorganizē sava darba vide un jāuzņemas atbildība par tās darbspēju un drošību. Galu galā, tas pat var kļūt par konkurences priekšrocību darba devēju acīs,” komentē „Kaspersky” B2B produktu mārketinga vadītājs Sergejs Marcinkjans.

Lai noskaidrotu, kā izskatīsies nākotnes darbs un kā ļaudis tajā iekļaujas, „Kaspersky” iesaka uzspēlēt tā jauno piedzīvojumu videospēli „Own Your Future”. Izvadot spēlētājus cauri vienai darba dienai, tā attēlo paradumus un lēmumus, kas palīdzēs darbiniekiem ņemt nākotni savās rokās.

Par „Kaspersky”

„Kaspersky” ir starptautisks kiberdrošības uzņēmums, kas dibināts 1997. gadā. „Kaspersky” dziļā draudu pazīšana un drošības zināšanas nepārtraukti pārtop inovatīvos drošības risinājumos un pakalpojumos, lai aizsargātu uzņēmumus, izšķirīgi svarīgas infrastruktūras, valdības un patērētājus visā pasaulē. Uzņēmuma visaptverošajā drošības klāstā ietilpst labākā galiekārtu aizsardzība un vairāki specializēti drošības risinājumi un pakalpojumi cīņai ar sarežģītiem un mainīgiem digitālajiem apdraudējumiem. Vairāk nekā 400 miljonu lietotāju ir aizsargāti ar „Kaspersky” tehnoloģijām, un mēs palīdzam 250 tūkstošiem korporatīvo klientu aizsargāt to, kas viņiem ir vissvarīgākais. Vairāk mājaslapā.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top