Visas ziņas

Trezor maciņos sāk funkcionēt kriptovalūtu maiņa

Izstrādātāju komanda savā Twitter lapā paziņojusi par digitālo valūtu maiņas opcijas aktivizēšanu. Operācijas var veikt tieši maka interfeisā.

Jauno servisu ražotājs varēja palaist, pateicoties partnerībai ar blockchain jaunuzņēmumiem ShapeShift un Changelly, kas specializējas digitālo valūtu maiņas pakalpojumu sniegšanā.

Ierīces izstrādātājs – kompānija SatoshiLabs – opciju sāka testēt jau pērnā gada septembrī.

Kompānija uzsver, ka nekontrolē operatoru politiku darījumos ar monētām, un tai ar to nav nekādas saistības. Proti – ikviens starpnieks neatkarīgi no Trezor varēs pieprasīt lietotājam veikt identifikāciju un sniegt savus personas datus, lai saņemtu piekļuvi kriptovalūtu transakcijām.

Aparatūras maki Trezor pirmoreiz tirdzniecībā nonāca 2014. gada maijā. Produkta galvenā priekšrocība – iespēja strādāt ar maku bez interneta pieslēguma, kas minimizē hakeru uzbrukumu un ļaunprātīgas programmatūras iekļūšanas risku.

Kompānijas blogā atzīmē:

Maks Trezor turpinās strādāt bez lietotāju reģistrācijas nepieciešamības […]. Tomēr kriptovalūtu maiņas pakalpojumu piegādātāji var pieprasīt lietotājam veikt identifikāciju un verifikāciju neatkarīgi no produkta izstrādātājiem. Maks Trezor un kompānija SatoshiLabs nepieprasīs jūsu personīgos datus.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top