Biržas

Marks Kubans: “Jauns trieciens kripto industrijai būs viltoti tirdzniecības apjomi biržās”

Marks Kubans: "Jauns trieciens kriptovalūtām būs viltoti tirdzniecības apjomi biržās"

ASV investors, miljardieris un Dalasas Mavericks kluba īpašnieks uzskata, ka skaļi skandāli kriptovalūtu industrijā turpināsies arī 2023. gadā.

Intervijā The Street Marks Kubans atzīmēja, ka lielākā daļa centralizēto kriptovalūtu biržu turpina palielināt tirdzniecības apjomus savās vietnēs. Un tieši šo procesu publiska apspriešana un nākotnes tiesu procesi var kļūt par cēloni skandāliem, kas atkal pievērsīs regulatoru uzmanību nozarei un kļūs par kārtējo triecienu.

“Ar tokeniem, kas gandrīz nekad netiek izmantoti, tiek veikti darījumi desmitiem miljonu dolāru vērtībā. Kur viņiem tāda popularitāte? Es neredzu iemeslu šādai likviditātei, ”uzsvēris miljardieris.

Tiesa, Kubans izteica atrunu, ka viņam nav faktu par būtisku tirdzniecības apjomu pārvērtēšanu – tas ir tikai pieņēmums. Pārspīlēta tirdzniecības apjomu noteikšana ir sodāma ASV likumdošanā.

Šādas manipulācijas ļauj padarīt tirdzniecības platformu un aktīvus populārus, kas arī bieži vien ir daļa no Pump & Dump shēmas un tiesas procesi pret viltus tirdzniecību biržās var radīt jaunu spriedzi kripto pasaulē.

Bankless Times pētījums parādīja, ka kriptovalūtu biržas vilto vismaz pusi no tirdzniecības apjomiem. Un saskaņā ar Nacionālā ekonomisko pētījumu biroja datiem vairāk nekā 70% tirdzniecības neregulētās biržās ir fiktīvas.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top