Visas ziņas

Trīs Francijas bankas ir pievienojušās kredītu platformai R3 Corda Blockchain

Trīs Francijas bankas ir pievienojušās kredītu platformai R3 Corda Blockchain

Lielbritānijas finanšu programmatūras uzņēmums Finastra ir pievienojis trīs globālās bankas savai izveidotajai sindicēto kredītu platformai R3 Corda Blockchain, par to uzņēmums oficiāli paziņoja 14. maijā.
Trīs Francijas banku iestādes – BNP Paribas, Natixis un Société Générale ir oficiāli pievienojušās Finastra sindicēto kredītu platformai Fusion LenderComm pēc prototipa sistēmas izmēģinājuma 2017. gadā.
Balstoties uz R3 Corda Blockchain Enterprise sniegto ziņojumu, Finastra Fusion LenderComm ļauj bankām un aizdevējiem nekavējoties apmainīties ar kredītlīgumiem, informāciju par bilancēm un pozīciju datiem.
Francijas bankas Société Générale galvenā vadītāja Cecīlija Bartenjeva norādīja, ka Fusion LenderComm iniciatīva nodrošinās lielāku pārredzamību un efektivitāti sindicēto kredītu tirgū, kas ir “piemērs tam, kā blokķēdes tehnoloģija var palīdzēt bankām optimizēt finanšu darījumu plūsmu.”
Apvienotās Karalistes banka NatWest integrēja Fusion LenderComm platformu 2018. gada oktobrī.
Arī populārā Brazīlijas banka Banco Bradesco ir pievienojusies R3 Marco Polo blokķēdes tīklam tirdzniecības finansēšanai.  Citas biedru organizācijas ir BNP Paribas, ING un Sumitomo Mitsui Banking Corporation.
Nesen Ziemeļvalstu privātā banka Nordea paziņoja, ka paplašina savu blokķēdes platformu we.trade mazajiem un vidējiem uzņēmumiem (MVU). Platforma paredz palielināt uzticību pārrobežu darījumiem ar MVU.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top