Tehnoloģijas

Trīs gadus vecas Tesla automašīnas īpašniekam nākas izdarīt sarežģītu izvēli: nomainīt akumulatoru par 12 000 USD vai pārdot savu Teslu par 16 000 USD

Trīs gadus vecas Tesla automašīnas īpašniekam nācās izdarīt sarežģītu izvēli: nomainīt akumulatoru par 12 000 ASV dolāru vai pārdot automašīnu par 16 000 ASV dolāru

Tesla Model 3 Dual Motor Long Range īpašnieks saskārās ar nopietnu dilemmu, kad uzzināja, ka viņa elektromobilim, kuram beidzies garantijas termiņš, ir nepieciešama akumulatora nomaiņa tikai pēc 3 gadu lietošanas un 240 000 nobrauktajiem kilometriem. Viņam tika piedāvāts nomainīt akumulatoru par 12 tūkstošiem ASV dolāru vai pārdot automobili.

Automašīnu viņš iegādājās 2020. gada septembrī un ikdienā veica biežus un salīdzinoši tālus braucienus. Kādā brīdī sistēma sniedza paziņojumu, ka drīzumā attālums un nobraukums akumulatora nolietojuma dēļ samazināsies. Pēc tam viņš saņēma zvanu no Tesla servisa pārstāvja, kurš ieteica drīz nomainīt akumulatoru, jo “daži akumulatora elementi jau ir stipri nolietojušies”. Akumulatora atlikušās jaudas līmenis ir 81 procents.

Īpašnieks ir arī saņēmis piedāvājumu no kāda “automašīnu vairumtirgotāja”, kurš vēlas iegādāties viņa Model 3 pašreizējā stāvoklī par 16 tūkstošiem dolāru. Tajā pašā laikā potenciālais pircējs nav informēts par akumulatora problēmu, jo paziņojums pazūd pēc uzlādes.

Īpašnieks vērsās Reddit forumā, kur viņam tika sniegti dažādi padomi. Vieni ieteica nomainīt akumulatoru, citi ieteica viņam pārdot automašīnu, ņemot vērā, ka viņam vēl ir neatmaksāts aizdevums 20 000 ASV dolāru apmērā par automašīnu. Vēl protams ir variants meklēt darbnīcu, kur varētu daļēji nomainīt akumulatora baterijas elementus.

Tagad viņš apsver iespēju iegādāties Toyota Prius par 4 000 līdz 6 000 ASV dolāru.

Avots: Carscoops

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top