Tehnoloģijas

Trīs gadus vecā Lilija Naita uzstājas konferencē par bitkoinu

Lai gan trīs gadus vecā Lilija Naita vēl pareizi nevar izrunāt vārdu “kriptovalūta”, viņa jau izglīto cilvēkus par bitkoinu.

Lilija Naita iepriekš ierakstītā video vēstījumā Starptautiskās Sieviešu dienas ietvaros virtuālajā “Nākotnes kriptovalūtas un blokķēdes konferencē” uzstājās ar sajūsminošu runu par kriptovalūtu. Trīsgadniece, kuru nu jau var uzskatīt par “pasaules vadošo kriptovalūtas ekspertu starp bērniem”, bija jaunākā runātāja virtuālajā konferencē.

“Es visu mūžu esmu atbalstījusi kriptovalūtu iegādi,” Lilija norādīja, šūpodama galvu no vienas puses uz otru. “Ir tik forši redzēt kriptovalūtas nozarē meitenes un sievietes. Ir svarīgi, lai mums varētu uzticēt kriptovalūtas nākotni.”

Lilija Naita jau iepriekš bija izteikusies par kriptovalūtu citā video vēstījumā, vecākiem bija gan jāpalīdz izrunāt sarežģītākos finanšu terminus, kurā viņa izskaidroja ierobežoto bitkoinu daudzumu, izmantojot “Skittle” konfektes. “Gemini” līdzdibinātājs Tailers Vinklevoss slavēja Lilijas skaidrojumu par digitālo valūtu, sakot, ka viņa “labāk saprot bitkoinu būtību, nekā lielākā daļa centrālo banku vadītāju”.

Lilija dzimusi 2017. gadā, kad strauji pieauga bitkoina vērtība, 2020. gada augustā karantīnas projekta ietvaros kopā ar vecākiem uzsāka tiešsaistes šovu par kriptovalūtu. Viņas tēvs jau iepriekš bija veidojis vairākas video epizožu sērijas par kriptovalūtu un blokķēdes tehnoloģiju, un cer, ka nākotnē Lilija Naita pati varēs apmeklēt kriptovalūtas konferences.

Lai arī Lilija noteikti ir viena no jaunākajām pārstāvēm kriptovalūtas telpā, viņa nebūt nav vienīgais bērns, kura intereses ir saistītas ar kriptovalūtu. Pagājušajā mēnesī “Tesla” izpilddirektors Īlons Masks sacīja, ka kopā ar kanādiešu mūziķi Klēru Elīzi Bučeri, tagad pazīstamu kā Grimes, iegādājās Dogecoin (DOGE), kurus veltīja savam 9 mēnešus vecajam dēlam. Arī miljardieris Marks Kubans paziņoja, ka ir iegādājies Dogecoin savam 11 gadus vecajam dēlam Džeikam.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top