Visas ziņas

TRON lietotnes pievienotas Samsung Galaxy Store

TRON decentralizētās lietotnes parādījušās Samsung Galaxy Store

Kompānija Samsung paziņojusi par blokķēdes TRON lietotņu pievienošanu Galaxy Store – viedtālruņu lietotņu alternatīvajā vitrīnā. Kā tādu lietotņu piemērus kompānija min Blockchain Cuties, Super Player, Meerkat Mining un Timeloop.

Lietotņu veikalā TRON saņēmis atsevišķu sadaļu, kurā lietotāji varēs atrast visas atbalstītās aplikācijas. Decentralizētas TRON lietotnes ir pieejamas Samsung Knox blokķēdes maka lietotājiem Eiropā un ASV. Kompānijā atzīmē, ka lietotņu pieejamība konkrētam lietotājam var būt atkarīga no operatora, tirgus un ierīces.

Sākotnēji TRON atbalsts tika pievienots Samsung viedtālruņos kopā ar bitkoinu un Ethereum 2019. gada oktobrī.

“Mēs esam priecīgi sadarboties ar Samsung pie blokķēdes integrācijas,” – paziņojumu komentējis TRON izpilddirektors (CEO) Džastins Sans. – Tagad, izmantojot Samsung Galaxy veikalu, mēs mūsu sadarbību pārceļam jaunā līmeni, savstarpēji integrējot abas ekosistēmas”.

Iepriekš kļuva zināms, ka blokķēdes projekta TRON izstrādātāji gatavo atjauninājumu, ar kuru lietotājiem būs iespējams īstenot privātas transakcijas. Tajā pašā laikā esošās monētas, piemēram – tādas kā TRX, BTT un WIN – nevarēs atbalstīt šīs funkcijas, un to transakciju reģistri paliks publiski.
Decembrī kriptovalūtas TRON izstrādātāji grasījās sākt anonīmu transakciju beta testēšanu. Izstrādātāji skaidro, ka viņi izmantos analogas procedūras otrā posma rezultātus kriptovalūtā ZCash.
Jāatzīmē arī tas, ka Poloniex var kļūt par validatoru blokķēdes projekta TRON sistēmā.

Avots: Financemagnates

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top